2737
2734
عنوان

چقد دلم ماشین مدل بالا میخواد

809 بازدید | 58 پست

مامانم قراره حدودا ۹۰۰تومن، یه تومن بیاد دستش 

از طرفی میگم یه ماشین خوب بگیریم، کلشو بدیم ماشین یه مدت زیر پامون باشه ، کمبودام برطرف شه😅😂 

از طرفی میگم با ۳۰۰تومنش یه ماشین مدل پایین بگیریم 

بقیشو بزاریم بانک سودشو بگیریم 

نظر شما چیه 

با ۹۰۰ تومن که ماشین مدل بالا نمیدن ولی من بودم همه شو ماشین میخریدم چون ۶۰۰ تومن سودش اصلا به چشم نمیاد

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم صرفا برای ایده دادن و کمک کردنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشین‌.بزارید بانک سودشو بگیری دو سال دیگه با همون‌پول پرایدم‌نمیتونید بخرید..ولی بدید ماشین یا طلا ...

👌🏻👌🏻👌🏻

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم صرفا برای ایده دادن و کمک کردنه
2731
با ۹۰۰ تومن که ماشین مدل بالا نمیدن ولی من بودم همه شو ماشین میخریدم چون ۶۰۰ تومن سودش اصلا به چشم ن ...

اونکه اره 

منطورم از مدل بالا رانایی، دنا پلاسیده،  چیزیه 

اونکه اره  منطورم از مدل بالا رانایی، دنا پلاسیده،  چیزیه

عزیزم میتونید ساندرو استپ وی بگیرید اتوماته خییییلی از اینایی ک گفتی بهتره

یا ۲۰۷ اتومات

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃
2740

اگه نیاز ضروری به پول ندارین حتماً برین ماشین مدل بالایی که دوسش دارینو بگیرین و اینکه باهاش برین مسافرت برین دور دور کنین با دوستاتون 

مگه آدم چقدر زنده است چقدر عمر می‌کنه که نخواد آرزوهاشو زندگی کنه ماشین ۳۰۰ تومنی که الان پرایده ۲ سال دیگه بخوای بفروشیش یه جوری له و لورد اس که اصلاً زیر ۳۰۰ ازت می‌خرن به نظرم همون ماشین خارجی بگیرین خودش سرمایه اس یمتشم زیاد افت نمی‌کنه

منم عاشق BMW پولش دارم منتهی  آدم مادر که میشه همه دلخوشیش میشه بچه هاش باهاش کار دارم میکنم که پس انداز بشه برای دوتا بچه هام  با این وضع الآن  سختی نداشته باشند همون کار که پدر و مادرم برای من کردند 

البته من پدرم اون زمان جز انگشت شماری بود که موتور bmw داشت و فقط چند تا دونه تو شهر داشتند بیخود نیست منم الان عاشق bmw  عکس زندگیم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
اونکه اره  منطورم از مدل بالا رانایی، دنا پلاسیده،  چیزیه

نه نه اصلاً این کارو نکن برو ماشین خارجی دست دو بگیر ولی ماشین ایرانی نگیر الان آریزو ۶ پرو ۱۵۰۰ نوش ولی شما دست دو بگیرین ارزون‌ترم می‌شه یا مدلای پایین آریزو ۵ یا هر ماشینی که مد نظرتونه

2706