2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسی اومدم به بقیه بگم چرا بد حرف می‌زنین تا دیدم نوشتی از اینکه ببینی دیگران مثل خودتن افکار منفیت کم میشن. منظورت این بود حس بهتری میگیری از اینکه ببینی دیگران هم مشکل دارن یا من بد متوجه شدم؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
اسی اومدم به بقیه بگم چرا بد حرف می‌زنین تا دیدم نوشتی از اینکه ببینی دیگران مثل خودتن افکار منفیت ک ...

یه نوع روانشناسی ک همیشه خودت رو تنها نمبینی تو مشکلات

یه نوع روانشناسی ک همیشه خودت رو تنها نمبینی تو مشکلات

چی بگم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
چون  خودم مشگل زیاد دارم وقتی میبینم مثل من کم نیستن کمتر افکار منفی سراغم میاد😣😣😣

من اون هفته با شوهرم بحثم شد 

تاپیکام بخونی میفهمی حال دلمو 

بعد تا تونست سیلی زد تو گوشم و صورتم و مچ دستمو پیچوند

الان با دستم نمیتونم کار خاصی بکنم انگار یه چیزی کش اومده توش نمیخونم دستمو سمت عقل خم کنم 

از بعد اون دعوا،  دونه دونه کارایی که سرم آورد خیانتهاش کتکهایی که زد بد دهنیاش ، تحقیراش یکی یکی جلو چشمم و همش بغض دارم

همش زیر دوش گریه موقع ظرف شستن گریه موقع غذا پختن گریه

کلا مواقع تنهاییم اشکام کنترل ندارم 

بهش بی حس شدم و بی رغبت

عادت داشتم صبحها پاشم قبل اینکه بره سر کار صبحانشو آماده کنم میز بچینم وسایلش جمع کنم بدرقه کنم و بگیرمش بغل تا میتونم بوسش کنم تا بره 

الان حسی ندارم

شایدم متنفرم ازش

دیگه با شوق و ذوق اینکارا رو نمیکنم واسش

دلم میخواد نباشه که بگیرم بخوابم

تو طول سال‌های زندگی مشترک افسردگی حاد گرفتم و خودم با هزار کوفت و زهرمار خودمو سرپا کردم  ، دوباره از اون هفته که صورتم رو گرد کیسه بکس تمام حالت‌های افسردگیم برگشته و دیگه نمیتونم واسه بهبود روحیم تلاش کنم

2706