2737
2734

سلام دوستان من امروز اولین بارم بود که آزمون شهری رانندگی میرفتم ترمز دستی رو نخوابوندم رد شدم...

همسرم چندباره هی میگه اسم افسرو بپرس تا بگم فلانی که افسرو میشناسه سفارش کنه تو رو قبول کنه....

و من بشدت بیزارم از این حرکت... هیچ جوره تو کتم نمیره

اولین بار که گفت پارسال بود بحثمون شد و من فرداش ازمون داشتم ولی نرفتم چون با دعوایی که کردیم دیگه اعصاب نداشتم و کلا ول کردم همه چیو

تا امسال دیدم باز تکرار میکنه حرفشو

من باز چیزی نگفتم،دیگه امشب طاقت نیاوردم گفتم لطفا تمومش کن در این مورد حرف نزن من حس خوبی ندارم

اونم بهش برخورد

بنظرمن حق الناسه، ولی همسرم اینجوری فکر نمیکنه میگه ربطی نداره تو که با گواهینامه نمیخوای بری استخدام شی... میگم من دوس دارم همه تو شرایط یکسان قبول شیم

بد میگم؟؟ به نظر شما حق الناس نیس؟؟ اینکه من با پارتی قبول شم بعد کسی که هم سطح منه رد شه و باز مجبور شه هزینه بده و زمان بزاره برای امتحان و...؟؟

حق الناس در صورتی هستش که بعد گواهینامه گرفتن این مدلی خدایی نکرده تصادف کنید

دقیقا عموی منم میگفت بیا سفارشتو بکنم بدون امتحان قبولت کنن من گفتم اصلا تا خودم قبول نشم نمی تونم به خودم اعتماد کنم و رانندگی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر پاک خورده ای خدا خیرت بده انشالله دفعه بعدقبول بشی 🥰

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2731

دفعه اول که همه رد میشن . 

به نطرم این کار رو نکن چون بعدا اگر خدایی نکرده تصادفی چیزی کنی میکه کاش سفارشتو نمیکردم و ...

اگر این دفعه گفت بگو خودمم توانایی گرفتن گواهینامه رو دارم نیاز به سفارش شما نیست . اگر میخوای حمایتم کنی مثلا ببر منو چند ساعت تمرین و..

کار درستو خودت میکنی...

ولی به شوهرت بگو میخوام دوباره خودمو محک بزنم.یا اینکه بگو آدم هر چی رد بشه بیشتر راه میوفته(که واقعا هم اینطوریه)

اونم البته میخواد برای شما کاری کنه از روی محبتشه که البته نادرسته

تو موقعیت های دیگه بگو که از این پارتی بازی واینا بدت میاد غیر مستقیم

کار درستو خودت میکنی... ولی به شوهرت بگو میخوام دوباره خودمو محک بزنم.یا اینکه بگو آدم هر چی رد بشه ...

دیگه امشب مستقیم گفتم   وباز بحثمون شد

قرار شد دیگه اسمشو نیاره

از این ناراحتم که چرا مثل من فکر نمیکنه

2738
دفعه اول که همه رد میشن .  به نطرم این کار رو نکن چون بعدا اگر خدایی نکرده تصادفی چیزی کنی میک ...

گفتم بهش

گفتم این حرف تو یعنی من عرضه ی گواهینامه گرفتن ندارم و حتما یکی باید سفارشمو کنه

اگه سفارشی هم هست باید برای همه باشه من حس خوبی ندارم به این کار

چی بگم والله 

انشالله قبولشی من شوهرم سال ۹۹ نزدیک ۵۰ جلسه فقط برام کلاس گرفت که فقط جلسه اول قبولشم وای خودشم مثل جن اومد بالاسرم منم از ترسش کل تلاشمو کردم قبول شدم همون جلسه اول ولی چه فایده از همون موقع دیگه سوار نشدم البته اینکه ماشین نداریم بی تاثیر نیست و کلن یادم رفته رانندگی 🥴

دیگه امشب مستقیم گفتم   وباز بحثمون شد  قرار شد دیگه اسمشو نیاره از این ناراحتم که چرا ...

عزمزمه

اشکال نداره اما بدون همه قرار نیست مثل هم فکر کنیم...

شوهر منم عین شوهر شماست...

منم البته اوایل تو موارد مشابه بد برخورد میکردم ولی اصلا نتیجه نمیده بلکه گارد میگیره

اگرر دست فرمونت خوبه و ب خودت اعتماد داری ک بعد ها با رانندگیت برای کسی مشکل ایجاد نمیکنی قبول کن حرف شوهرتو 

ولی اگر میدونی ک رانندگیت خوب نیس باید انقد بری تا افسر قبول کنه ک هیچی 

هرچند اینک ی ترمز رو فراموش کنی نشونه بی دقتیه و رانندگیم همش دقته 

بهتره بری تا قبول شی

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱

افسر باید ببینه ماشین رو خوب کنترل میکنید یا نه! فکر میکنی اینهمه راننده توی خیابون هیچ کدومشون حد اقل یکی دو بار یادشون نرفته  دستی رو بکشن؟!؟ 

خدایا من و همه ی دوستان خوب اینجا گرد هم آمدیم تا گره از کار یکدیگر بگشاییم!خدایا تو اگر در این جمع باشی دیگه کسی دروغ نمیگه! تهمت نمیزنه مسخره نمیکنه کسی رو وقضاوت نمیکنه! خدایا  فقط و فقط حضور نوارانی و آرامش بخش خودت میتونه این جمع رو به سمت سعادت و خوشبختی به پیش ببره! پس خوش آمدی یا رحمان و یا رحیم یا کریم ویا مجید یا من هو علی کل شی قدیر.....

قطعا خودت میتونی با توجه به سطحت بهترین تصمیم رو بگیری

اگه حس میکنی تو کنترل سرعت و نحوه دور زدن و پارک کردن مشکل داری بهترین کار رو میکنی 

وگرنه صرفا بخاطر ترمز دستی نباید اینقدر حساسیت به خرج داد

2706