2752
2734

من با اون شخص ارتباط داشتم پیامکی 

۴یا۵سال از یک منطقه ایم 

همو دوست داشتیم 

ولی خانوادم مخالفت کردن 

بعدش بهم گفت تو آدم نیستی و به درد هم نمیخوریم و جواب پیامکام نداد

بعد گذشت ۴ ماه باز فامیلاش فرستاد ولی من گفتم نه 

خودش یکسال پیام نداده ولی اونارو فرستاده 

من الان با کسی دیگه ارتباط دارم و میخوام باهاش ازدواج کنم ولی اونو فراموش نکردم هنوز همش چک میکنمش تو اینستا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس چیکار کنم چون هیچوقت فراموش نمیشه🥹

از نظر من عشق برا رسیدنه نه فراموش کردن 

اون بیاد تو بگی نه تو پیام بدیاونجواب نده ،یعنی عشق قربانیه غرور ؛قربانیه راهه اشتباه میشه !

غروری ک بخواد حفظ بشه ولی بالشتت همش خیس باشه  ... تو بغل همسرآیندنت هم ب فکر عشقت باشی . از نظر من بی ارزشترین غروره

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
از نظر من عشق برا رسیدنه نه فراموش کردن   اون بیاد تو بگی نه تو پیام بدیاونجواب نده ،ی ...

عشقی که احترام بلد نباشه ،ارزشتو ندونه،خوردت کنه ،همش تحت فشار بذاره اسمش چیه🙂

عشقی که احترام بلد نباشه ،ارزشتو ندونه،خوردت کنه ،همش تحت فشار بذاره اسمش چیه🙂

این سوال جوابا ب دلت بده و بذار کنده بشه ازش

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

من عاشق همسر سابقم بودم ولی الان ک ی ساله جدا شدیم تفم تو صورتش نمیندازم ...میگن عشق اگه عشق باشه ماندگاره..

نه جانم آدمیزاد مغزش دنبال بقاس و قلبو راضی میکنه بیخیال بشه و ترمیم کنه خودشو..

ولش کن .تلقین الکی نکن ب خودت

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱