2733
2734
عنوان

از صدا های داخل خونه خستم و دارم اذیت میشم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 48 پست
نه بابا خونه ویلاییه کسی دوروبرم نیست

خدایی نکرده موجودی نباشه

صدای قرآن پخش کن اگه دیدی بدتر شد حتما پیگیر شو چون ممکنه بدتر باشه

ما خونه قبلیمون اینطوری بود همه اعضای خانوادم میدونستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خداروشکر یه چیزی یاد گرفتید  شوهرمم باید بره؟؟ دخترمم باید بره؟؟ عروس هلندیمم باید بره؟

اونام میشنون؟ دخترت چند سالشه؟

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
خدایی نکرده موجودی نباشه صدای قرآن پخش کن اگه دیدی بدتر شد حتما پیگیر شو چون ممکنه بدتر باشه ما خو ...

دخترمم حس کرده

ولی من به روش نمیارم

امیدوارم هممون بچه هامونو سالم بغل بگیریم
خداروشکر یه چیزی یاد گرفتید  شوهرمم باید بره؟؟ دخترمم باید بره؟؟ عروس هلندیمم باید بره؟

عزیزم  شما رو با خاله خان باجی های سایت تنها میزارم، شما دنبال دلیل علمی و درمان نیستین، دنبال خرافات هستین🖐🏻

حرف بدی بهت نزدا راهنمایی کرد

راهنمایی بجاش درست و قابل قبوله وقتی طرف شرایطشو کامل گفته اینا معنی نمیده

آره واسه منم پیش اومده.تو خونه قبلیلمون.وقتی تنها بودم بیشتر اتفاق میوفتاد.مثلا میخواستم بخوابم یکی واضح تو گوشم اسممو صداا میکرد یا به شیشه سنگ میزد تا چند ساعت نصف شبا همین وضعم بود.سوره جنو بخون راحت میشی و سوره ناس

عزیزم  شما رو با خاله خان باجی های سایت تنها میزارم، شما دنبال دلیل علمی و درمان نیستین، دنبال ...

کاش بدونی کسی که پشت اکانت نشسته کیه

باشه شما خیلی دانایی بفرمایید برید

2706