2752
2734

من دوتا بچه شیر زد دارم

دومی خداخواسته

جنسیت هم از هردو خدا بهم بخشیده 

حالا اینا پیله سومیو بیار

تو خونه داغونشون ک پر موریانه ست و بشدت قدیمی و بوی گند چاه میاد 

حتی بهشون گفتم انشالله اوضاع مالی خوب بشه همسرم خونه بزرگ و خوب بیاره بعد فکر بچه برمیدارم

میگن مگ اینجا چشه

همینجا خیلیم خوبه

خدایا داغونم خستم خستهههه 

دیگ کم مونده بیان زیر پتومونو نگاه کنن انقد فضولن

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

والا دو تا هم تو این دوره زمونه زیاده 

یه بار برای همیشه رک بهشون بگو دیگه تصمیم نداریم تا بعدا ببینیم چی میشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

خب چرا میگی خونه بزرگتر سومی رو میاری؟ کلا بگو همین بسمه سومی میخام چیکار!

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706