2752
2734
عنوان

سجاده شارژی یا باطری خور

| مشاهده متن کامل بحث + 81 بازدید | 18 پست
سلامت باشین چون دیدم وقتی داشت بعد از حمد سوره میخوند اومده بود داشت از وسط سوره های قرآن میخوند در ...

اره من نماز جماعت مدینه رو میدیدم چند روز پیش یهو میرفتن سجده رکوع نمیرفتگ کلا فرق دارن 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اهل تسنن کیا هستن 

مسلمان ها یعنی افرادی که اسلام رو قبول دارن دو تا مذهب دارن...شیعه و سنی که باز اینا هم فرقه هایی دارن...

شیعیان کسانی هستن که امامت امام ها رو قبول دارن مثل ۱۲ امام،امام علی علیه السلام، امام حسن علیه السلام، امام حسین علیه السلام و....

اهل تسنن کسانی هستن که امامت و خلافت عمر و عثمان و این افراد رو قبول دارن

این دو مذهب هردو مسلمان هستن و اشتراکات ک اختلافاتی دارن

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نماز واجبه باید رعایت بشه

شما هرطور هست یاد بگیر و بخون

من اوایلی که به سن تکلیف رسیده بودم هرچی حفظم نمیشد تو کاغذ نوشته بودم و میخوندم از روش تو نماز تا حفظ شدم

حیفه گل بانو 

التماس دعا 

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️