2733
2734

همسرم یک عمو حدودا ۳۷_۳۸ساله داره  که اخلاق خیلی خوب وضع مالی و شغل عالی نمیشه ازش خورده گرفت قبلاً این آقا چند سال پیش  نامزد داشت عقد رسمی نبودن  و صیغه بودن دختره دزد از آب در اومد و ...

تا اینکه دنبال یک دختر خوب و خانم بود من 

دیدم حیفه هم ظاهر خوب داره هم سر به زیر هست هم مالی عالیه مرد سر به زیری هم هست  یکی از اشناهای دور خودم که دختره یتیم بود پدر و مادر نداشت پیش عموش زندگی می‌کنه ولی دختر متین و خوش چهره ای  بود بهشون معرفی کردم گفتم خودتون دنبال تحقیقات باشین 

من نه اقدام میکنم نه میام نه بگین از طرف من بوده 

من فقط یک معرف هستم 

شد خودتون کردین نشد هم خودتون قبول کردند 

خلاصه ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رفتن پیگیری کردن و وصلت جور شد و طرفین رضایت دارند زن عمو همسرم همون زمان  بهم گفت از نامزدی قبلی پسرم  شما چیزی نگو اگر پرسیدن بگو خبر ندارم منم گفتم یعنی نمی‌خواین بگین گفت آره ولی به وقتش

گفتم اگر میخواین مخفی کاری کنید دنباله این وصلت نگیرین گفت نه اینطوری که فکر میکنی نیست خودمون میگیم بهش و تمام شد

حالا دختر شماره من از مادرم گرفته به من زنگ زده میگه تو بااین خانواده رفت و آمد داری و اقوام همسرت هستند چطور خانواده ای هستند تو تایید میکنی گفتم من در حد سلام علیک می‌شناسم خانواده بی حاشیه و خوبی هستندخب شما تحقیقات انجام دادین مردم چیا گفتند گفت همه تایید کردن ولی برام سواله چرا تا این سن ازدواج نکرده گفتم خب از خودشون نپرسیدی گفت گفتن سرگرم کار و زندگی بوده موعود ازدواج نرسیده بوده گفتم بذار از شوهرم در موردشون بپرسم خودم زنگت میزنم من چیزی نگفتم بهش زنگ زدم به زن عمو گفتم شما که قرار شد بهش بگین دو روز دیگه هم که قراره رسمی کنید چرا هنوز نمیدونه

زن عمو گفت شرط اول دختر خانم  این بوده که خودش پاک زندگی کرده با آدمی که کسی تو زندگیش بوده ازدواج نمیکنه ما هم دیدیم دختر خوبیه حیفمون اومده موضوعی که تمام شده رفته بخوایم بگیم قسم داد که تو هم نگو من خداحافظی کردم زنگ زدم به دختره گفتم همه جوره خوبن ولی اگر ملاک مهمی تو زندگیت داری بیشتر تحقیق کن چون من در حد سلام علیک میشناسم تو جو خانوادشون نبودم

گفت توروخدا اگر چیزی هست بگو گفتم من اطلاعی ندارم 

خودت تحقیق کن 

مخفی کردنش بدتر از گفتنش هست. بالاخره آقا سن بالا دارن طبیعی هست خواستگاری رفته باشه، با کسی دوره آشنایی داشته یا قبلا نامزد کرده باشه.

ولی وقتی نگن دختر هی با خودش فکر می‌کنه چیزی بیشتر از این نامزدی بوده که نمیخوان بگن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
عموی همسرته قطعا ازت تحقیق میکنن هر چی میدونی بگو، به اینا هم بگو من نمیتونم دروغ بگم

نوشتم ادامه عزیزم الان موندم اونا میگن نگو 

منم نمیتونم نگم نه میتونم بگم فقط گفتم خودت تحقیق کن

حالا من موندم چیکار کنم 

بنظرم شما کار خودتو درست انجام دادی 

ولی از اون طرف ب عموعه بگو ک به دختره بگه 

بگو دختر میخاد تحقیق کنه از زبون خودت بشنوه بهتره

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
زن عمو گفت شرط اول دختر خانم  این بوده که خودش پاک زندگی کرده با آدمی که کسی تو زندگیش بوده ازد ...

بدترش کردی که.

دختر خانم منظورش دوست دختر بوده، نه نامزد رسمی.

بدونه راحت تر تصمیم میگیره 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706