2752
2734
عنوان

هورااا به عضو جدید خانواده

10719 بازدید | 141 پست

سلام سلام

چطورید؟

اولش بگم که این تاپیک صرفا یه تجربه ذوق زدگی هست و صرفا برای  سهیم کردن دوستانم در شادی نوشته شده.  

ما یعنی و همسرم برای سالگرد ازدواج هدیه نمیخریم. غالبا سعی می کنیم بریم سفر. اگر نشه میریم رستوران. ولی امسال همسرم تغییر رویه دادن و در جهت پرهیز از عادی شدن زندگی متاهلی مون گفتن  یه هدیه انتخاب کنم . 

خب من فکر کردم آیا سالگرد ازدواج یه مناسبت مخصوص منه که بخاطرش کادو بگیرم؟ یه مناسبت مخصوص همسرم هست که بخاطرش کادو بدم؟

خیر

سالگرد ازدواج یه مناسبت مخصوص یه هویت نامرئی توی زندگی مون هست. همونی که قبلا هم در موردش تاپیک زدم.

بله منظورم خودِ خودِ جناب ازدواج هست! که الحمدلله به سنی رسیده که امسال باید بره مدرسه!  

و اینجوری شد که تصمیم گرفتیم دوتایی برای ازدواجمون هدیه بخریم. و خیلی جدی دنگ گذاشتیم و یه ویدئو پروژکتور  خریدیم و حالا جفتمون ذوق شب های فیلمی و قرار سینمایی و دیدن مسابقه های ورزشی توی جمع دوستان و پخش فیلم توی حیاط خونه روستایی مون رو داریم.

ذوق زده ام. چون دلم هوای همون شبهای دهه 60 رو کرده که فسقل بچه بودیم. دائی ام از مسجد محل دستگاه آپارت رو لای ملحفه میاوردن خونه مادربزرگم اینا و همه فامیل خیلی سکرت و سری  جمع میشدیم و فیلم شعله و ملکه مارها رو روی ملحفه سفید نصب شده به دیوار  میدیدیم.

شما برای سالگرد ازدواجتون چه ایده جدیدی دارید؟

#movie_night

#movie_date

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

نفهمیدم.ولی مبارکه.

فکر کردم حامله ای

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخی خیلی خوشحالم 

ما امسال قهر بودیم کار خاصی نکردیم و دهمین سال و اولین بار بود ک کادو نگرفت😂😂😂😐

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
نفهمیدم.ولی مبارکه. فکر کردم حامله ای

یه دستگاه سینمای خانگی خریدیم

ممنونم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

به نظر من که بهترین ایده بود . منم برای فیلم دیدن توش ذوق زده شدم  .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰

هم عضو جدید هم سالگرد ازدواجتون مبارک باشه ❤️ 

هیچی والا آدم خلاقی نیستیم هر دو ،کارای تکراری انجام میدیم که بخاطر تکراری بودنش ذوقی نداره واقعا برامون🙁

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
یه دستگاه سینمای خانگی خریدیم ممنونم

آها پروژکتور 😅تازه به عکس دقت کردم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706