2752
2734

هیشکیو ندارم چهارتا داداش باهم قهریم مطمئنم نمیان . یه اقایی هست همسایه م دوستیم فقط فک کنم اون بیاد بقیه رو بهش گفتم پول بده چندنفرر بیاره که غریبانه دفن نشم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زنگ بزن مؤسسه ی چند میگیری گریه کنی الناز شاکردوست هم می‌فرستند برات

چه دارویی باید تجویز کرد برای ملتی كه گدايی را قناعت می‌نامند و زندگی در نکبت را صبر می‌دانند و با تبسمی بر لب اين حماقت را به گردن حكمت خدا می‌اندازند. گاندی

نه از الناز خوشم نمیادد

وای😅

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️

چرا بمیری چرا همتون فاز منفی میدید الان که هستی قدر زندگیو بدون دیگه بعد اینکه رفتی این چیزا مهم نیس کی گریه میکنه کسیو داری یا ن .فکر کجاهارو که نمیکنید

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
دور از جونت وقتی بمیری دیگه مهم نیس کسی بیاد مراسمت یا نه سعی کن خودت برا اون دنیات عمل خیر انجام بد ...

عمل خیر زیاد انجام دادم فکرکنم اون دنیا رو هوا ببرنم 

2706