2752
2734
عنوان

ارتعاشات نام

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 44 پست
عطسه، نشونه صبره یا عجله؟

صبر

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شنیدم از یه بنده خدا که به تجربه تو کارش دیده بود اسم‌های فرشته ، پری ، پریوش ، فائزه  اگه ک ...

فائزه یعنی برنده و من میشناسم فردی به این نام رو خیلی شدید از هر لحاظ خوشبخت هستش والا 

من شنیدم از یه بنده خدا که به تجربه تو کارش دیده بود اسم‌های فرشته ، پری ، پریوش ، فائزه  اگه ک ...

اسم دختر خاله ی مادرم فرشته هست 

اینقدر از لحاظ کاری موفق هست که حد نداره 

مادیات رفاه کامل موفقیت پشت موفقیت 

به نظرم ربطی به اسم نداره 

ی بنده خدایی همیشه میگفت اسمتو یا جاتو عوض کنی پیشونیتو چیکار میکنی 

سلام عزیزم منم خیلی در این مورد تحقیق کردم 

بعضی سایت ها ارتعاش اسم رو با حروف ابجد حساب میکنن و میدن بهت 

ولی خب نمی‌دونم  معتبرن و میشه اعتماد کرد یا نه

بی قیدم و از کار جهان فارغ مطلق/ کس با من و من هم به کسی کار ندارم
فائزه یعنی برنده و من میشناسم فردی به این نام رو خیلی شدید از هر لحاظ خوشبخت هستش والا 

بله معنی خوبی داره اما اون شخص متخصص گفتن اسم موجودات دیگه هم هست و با گفتنش اونها جذب میشن و روی خود شخص یا فرزندش تاثیر بد میذارن

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
اسم دختر خاله ی مادرم فرشته هست  اینقدر از لحاظ کاری موفق هست که حد نداره  مادیات رفاه ک ...

والا خودم نمیدونم اما اون شخص متخصص گفتن اسم موجودات دیگه هم هست و با گفتنش اونها جذب میشن و روی خود شخص یا فرزندش تاثیر بد میذارن

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
بله معنی خوبی داره اما اون شخص متخصص گفتن اسم موجودات دیگه هم هست و با گفتنش اونها جذب میشن و روی خو ...

تاجایی کهمیدونم فائزه اسم موجود دیگه ای نیست 

به طور کلی بهترین اسم اسامی اسلامی هستن 

سرور همه اسم ها هم که محمد هست برای پسرا و یرای دخترا ها فاطمه و...

عجیبه

کاش راه حلی اساسی برای همه وجود داشت.

فقط سئوالی که برام پیش میاد این هست.که اسامی ومعانیش از کجا اومدن، و چرا مثلا پری در یک کشور دیگه اسم دیگه ای داره.

تو کشور ما حتی تو تغییر اسم هم هزارتا سنگ میندازن.

هر چی از محدودیت تو هر کاری بدم میومد تو جایی به دنیا اومدم که هیچ آزادی وجود نداره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
عجیبه کاش راه حلی اساسی برای همه وجود داشت. فقط سئوالی که برام پیش میاد این هست.که اسامی ومعانیش ا ...

تغیر تو شناسنامه ملاک نیست بگین بقیه همون صدا کنند

سلام دوست عزیز ،عطسه نشانه هیچی نیست ،این باورهای ما نسبت به موضوعات مختلف هست که تاثیر میده به اسم ...

سلام

برام عجیبه چرا فقط یک پست دارید.

راستش می خوام باور نکنم ولی اتفاقات من را وادار میکنه به قبول کردن.

بعضی وقتها به محاسبه های عجیبی میرسم که نمیتونه اتفاقی باشه.

یک نمونه کوچک ،اسم مادربزرگم با اسم مادرش،

با اسم مادرشوهر خواهرم با مادرش یکی هست

شوهرهاشون هر دو تو جوانی از دست داده بودند وهر دو بدون بیمه بچه های یتیمشون را بزرگ کردند.

هم مادربزرگم وهم مادرشوهر خواهرم چهار دختر وسه پسر به دنیا آوردند.

یکی از دامادهای هر دو سرایدار مدرسه شدند.

این همه تشابه نمیتونه اتفاقی باشه.

البته همه را تعریف نکردم.

تغیر تو شناسنامه ملاک نیست بگین بقیه همون صدا کنند

درسته

ولی من برای کنجکاوی یک روز اسم فاطمه را به جای اسم خودم توی شناسنامه چسبوندم.

همون شب خوابهای عجیبی دخترم دید

که فکر میکنم به تغییرات نام ربط داشت.

تاجایی کهمیدونم فائزه اسم موجود دیگه ای نیست  به طور کلی بهترین اسم اسامی اسلامی هستن  س ...

اسامی اسلامی را قبول دارم

ولی همه جا اسامی اسلامی برای هرکسی ارتعاشات  خوبی نداره.

شاید چون با نام ونام خانوادگی ونام پدر  ومادرمحاسبه میشه ،شانس افراد با اسامی مشابه فرق زیادی داره.

2706