2752
2734
عنوان

رنگ های جدیدمون رو دیدید؟ نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 27 پست
اه نی نی سایت فقط شده تبلیغ ..وخ بسه بابا  اصلا هم سیف بدرد نمیخوره

از کدوم از محصولات ما ناراضی بودید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وات دا فاز؟؟؟ نی نی سایت دیگه اجازه میده شرکت ها تاپیک تبلیغاتی هم بزنن...

ما کارمون تبلیغ نیست دلمون می‌خواد ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبامون داشته باشیم، امیدوارم بعد از یه مدت که صمیمی‌تر شدیم نظرت عوض بشه

ببین خیلی خوبن محصولاتتون😍😍😍 هر جا با هیچی تمیز نمیشه فقط سیف میزنم😁✌🏻

خیلی عالی خوشحالیم که راضی بودید اگه نقدی داشتید بفرمایید که برای ما بسیار ارزشمنده 

ما با سرکه و جوش شیرین کار می کنیم نیازی به شوینده نداریم😂

خیلی هم عالی فقط مراقب باشید   

میگم سیف جون برای فرش چی پیشنهاد میکنی؟

اگر بخوایم قالیچه کوچیک رو بشوریم کدوم محصول سیف جوابه؟

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
سیف تو نی نی سایت چیکار می کنه  خدا نکشتت 😂😂😂

از افتخارات برند سیف هست که همراه شما عزیزان باشه