2733
2734
چیز خاصی اتفاق نیفتاد تازه پایان فصل اول بود پسر ناهید (سینا)رو روزبه قایم میکنه از ناهید روزبه از ...

ناهید داشت طناب دستشو باز میکرد، نتونست کاری کنه؟

چند فصله مگه؟من تازگیا میدیدمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستشو باز ک کرد رفت حمید رو هم کمک کرد ک فرار کنه ناهید موند ک از روزبه بخاد بچشو بش بده ک نداد و نگفت کجاس

چون سینا دست دوست اون خانمه ک مراقب ناهیدبود هست ک مرد و کسی نمیدونه سینا کجاس

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
من نفهمیدم چرا روزبه با ناهید اینکارو کرد...بچشو گرفت...سیلی زدس...میخاست بکشدش...مگ ناهید چیکار کرد ...

منم نمیدونم، انگار میخاد بگه مثلا منافقین به زن و بچه خودشونم رحمی نداشتن و خیلی بد بودن یعنی....

من نفهمیدم چرا روزبه با ناهید اینکارو کرد...بچشو گرفت...سیلی زدس...میخاست بکشدش...مگ ناهید چیکار کرد ...

چون ناهید باسازمان همکاری نمیکرد مخالف سازمان بود.چون وقتی انقلاب شد ناهید گفت همه چی تموم شد ولی روزبه گفت به همه خواسته هامون نرسیدیم.زن و بچه و زندگی رو مانع رسیدن به اهداف سازمان میدونست

چطور اون اول خوب بودن همه گل و بلبل بودن يهو اخ اخ شدن

ناهيد يه احمق به تمام معنا بود هر بلايي سرش بياد حقشه

روزبه هم يه ديوانه زنچيري كه جفتشون خوشي زير دلشون رو زده بود

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
چطور اون اول خوب بودن همه گل و بلبل بودن يهو اخ اخ شدن ناهيد يه احمق به تمام معنا بود هر بلايي سرش ...

اصلا فیلمش یه جوری بود خوبه دختره تحصیل کرده بود توبیمارستان کارمیکرد کلا گیج ومنگ بود انگار ازپشت کوه اومده حس کنجکاوی نداشت قدرت نداشت خیلی بدبودمثل مجسمه بودکلا

چون ناهید باسازمان همکاری نمیکرد مخالف سازمان بود.چون وقتی انقلاب شد ناهید گفت همه چی تموم شد ولی رو ...

نمیدونم چرا حمید گذاشت روزبه فرار کنه بااینکه به پاش تیر زد ولی موقع فرار روزبه حمید عکس العملی نشون نداد

یعنی حمید و مریم هم اول جزو منافقین بودن؟

آره.ولی بعدش به فساد سازمان پی میبرن میان بیرون.فکرکنم بخاطر رفاقتی که داشتن و روزبه نمیذاشت موقع دستگیری حمید افرادسازمان اونو شکنجه شدید بدن این کارو کرد.مثلا بقیه میتونستن ناهیدو بکشن روزبه خودش رفت الکی صحنه سازی کردکه کشته ناهیدو

نمیدونم چرا حمید گذاشت روزبه فرار کنه بااینکه به پاش تیر زد ولی موقع فرار روزبه حمید عکس العملی نشون ...

خب شایدم اونوقت فیلم  فصل دو نمیشد به هرحال باید یه جوری فیلمو کش بدن.چون با دستگیری اون فیلم تموم میشد ناهیدم به بچش میرسی الکی کش میدن

اون موقع طرف با مدرك سيشكل تو بيمارستان سرپرستار بود أين خنگ خدا مثلا ليسانس داشت حالا ترم اخر إخراجش كردن زياد توفيري نميكنه ولي به اندازه يه بچه ابتدائي هم عقل نداشت زندگي رو فقط چريك و چريك بازي  ميديد أصلا نميدونم عاشق چي پسره شد بابا اومد ازت استفادشو كرد و رفت ديگه ول نميكرد بنظرم اون هوشنگ بود كي بود صاحب كارش اون إينو ميخواست دختره احمق بخاطر يه موقعيت كاري كه براش پيش اومد و نتونست خودشو به رستوران برسونه و تازه ادم فرستاده بود و اطلاع داده بود به تريج قباش برخورد حالا حققته پسره بزاره بره سال به سال خبرش رو هم نداشته باشي و بعد زايمان بچه بياد به سراغت كه ببره زندونيت كنه احمق شاخ و دم نداره

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2706