2752
2734

۳ هفته پیش تصادف کرد الان یک هفته س مرخص شده 

منم پدر مادرم جداشدن اون ادلا هرچی برای عمه هام زنگ میزدم که حالشو بپرسم جواب نمیدادن یا وقتی جواب داد پشت تلفن میخاس منو بزنه

گفتم مهم نیس مادرشونه اصابشون خورده

منم نرفتم ببینمش چون داداش خودم حدود چند ماه پیش یه مشکلی براش پیش اومد این زن یه سراغ ازش نگرفت توقع نداشتیم ک بیاد سربزنه چون قهره با این یکی مادربزرگم 

اما ی زنگ هم نزد احوالپرسی کنه داداشم ۲ هفته درگیر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دلخوشی ندارم ازش  همش تو زندگیمون دخالت کرد  پدر مادر منم طلاق گرفتن

بعدطلاق پیش پدرت بودی؟

اگر پیش پدرت بودی از اون اگر پیش مادرت بودی از اون بپرس که بری یا نه باتوجه به همه چیز میگن که خوبه یا نه 

اونا همه چیو دیدن و میدونن ما با دوتا قضیه نمیتونیم راه درست رو بگیم

عزیزم وقتی بهت بی احترامی میکنن بری چکار؟

گفتم گناه داره اون بدی کرده من که نباید بدی کنم 

۴ روز دیگه خودم پیر شدم دوس ندارم نوه هام اینطور رفتار کنن اما خودش با من بد رفتار کرد صاف صادق نبود

گفتم گناه داره اون بدی کرده من که نباید بدی کنم  ۴ روز دیگه خودم پیر شدم دوس ندارم نوه هام این ...

تلفن بزن حالشو بپرس وقتی این همه آزارتون دادن مادرو پدرتو جدا کردن احترام بیش از حد یه نو خریت بلانصبت بازم خوددانی🚶‍♀️

بعدطلاق پیش پدرت بودی؟ اگر پیش پدرت بودی از اون اگر پیش مادرت بودی از اون بپرس که بری یا نه باتوجه ...

من هم پیش پدرم میرم هم پیش مادرم 

خونه خودمون جداست اصلا کاری به مادربزرگم نیس 

از بابام نمیپرسم که قطعا میگه برو اون اصلا تحلیل تفسیر نمیکنه دهن بینه ،براساس عقل و منطق و واقعیت نظر نمیده 

هیچوقت نمیتونم براظاهرسازی برم عیادت کسی که دلم ازش رنجیده.عموی من بخاطردخالتای مادرش وخواهراشاززنش جداشدوقتی مادرش مردبچه های عموم اصلافاتحه یمادربزرگشونم نیومدن ازبس دل چرکین بودت

تلفن بزن حالشو بپرس وقتی این همه آزارتون دادن مادرو پدرتو جدا کردن احترام بیش از حد یه نو خریت بلانص ...

اگه پشت تلفن گفت نیومدی منو ببینی چی بگم؟

میگم ظاهری باهم خوبیم 

اما در واقع با من بده

گفتم گناه داره اون بدی کرده من که نباید بدی کنم  ۴ روز دیگه خودم پیر شدم دوس ندارم نوه هام این ...

عزیزم معلومه دلت صافه و دوست داری بری عیادت 

اگر  احساس میکنی باید بری ببینیش شکن نکن 

برو زود برگرد 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706