2733
2764
عنوان

خانم هایی زنگ و همه چی دان

210 بازدید | 21 پست

لطفا خواهشا واقع بینانه بگین این موضوع عادی و مشکلی نداره یا غیر عادی

دختر و پسری که عقد کردن رسمی 

خانواده دختر و خود دختر مشکلی با ارتباط کامل در عقد ندارن 

بعد پسره رابطه کامل برقرار نمیکنه تا تقریبا یکسال ولی روابط دیگه دارن  دختره از لحاظ فیزیکی که عرف میگه دختر میمونه تو این یکسال 

این موضوع طبیعی و عادی؟؟؟یا نه

باید چیکار کرد ؟فکر کنید شما اون دختر و خانواده دختر هستین 

ممکنه از فرهنگ متفاوت باشه ولی بنظرم طبیعی نیست میلنگه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا طبیعیه

چون با وجود مهریه های الان آقایون همین که ازدواج میکنن ریسک به شدت بالایی براشون داره

اون آقا میخوان ببینن روابطشون با همسرشون به کجا میرسه و خدایی نکرده خراب نشه که مجبور بشن مهریه کامل بپردازن

با باکره موندن خانم اگر رابطه به هم بخوره و مجبور به طلاق بشن اونوقت نصف مهریه پرداخت میشه

بله عادیه..

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

شوهر منم اینطوری بود،ببین بد به دلت راه ندی ها من شرایط خودمو دارم بهت میگم..شوهر من چون منو نمیخواست و دوست نداشت باهام باشه و همش دنبال راه در رو برای طلاق بود رابطه کامل برقرار نمیکرد..هنوزم دارم میگم دلم میشکنه💔

البته اون ار مهریه کامل و..‌خبر نداشت،میگفت تو بدبخت میشی کسی خواستکاریت نمیاد

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚
کاملا طبیعیه چون با وجود مهریه های الان آقایون همین که ازدواج میکنن ریسک به شدت بالایی براشون داره ...

اره دختره واقعا اشتباه کرد اینم یه نو‌ع سوءاستفاده 

بنظرتون بخاطر همین موضوع دختر خوش جدا بشه عاقلانه تر نیست

اره دختره واقعا اشتباه کرد اینم یه نو‌ع سوءاستفاده  بنظرتون بخاطر همین موضوع دختر خوش جدا بشه ...

نه نمیشه از دید اشتباه و یا سواستفاده به ماجرا نگاه کرد به هیچ وجه

مگر اینکه نیتی پشت ماجرا باشه واقعا که بعیده بشه واقعا فهمید تو ذهن اون آقا چی میگذره

اما باز هم میگم کاملا طبیعیه

نه نمیشه از دید اشتباه و یا سواستفاده به ماجرا نگاه کرد به هیچ وجه مگر اینکه نیتی پشت ماجرا باشه وا ...

آخه هر وقت خواسته همه جا دختره نگاه کرده بعد به اینم فکر میکرده این دختر بدردم میخوره یا نه 

اگه میخواست فکر کنه دیگه روابط دیگه هم نباید میداشت 

مهریه که به هزار و یک ترفند و با هزار راه میشه نداد 

تا جایی که من دیدم خانم ها پشت گوششون رو دیدن مهریه هم دید

اصلا میومد دختره با کره نبود تو این یکسال کی گردن میگرفت میفتاد تقصیر پسره این چه کاریه آخه

اشتباه میگم ؟

آخه هر وقت خواسته همه جا دختره نگاه کرده بعد به اینم فکر میکرده این دختر بدردم میخوره یا نه  ا ...

نه کاملا درست میگید اما چون من با طرز فکر بعضی آقایون آشنا هستم به خاطر همین اصل قضیه رو گفتم

متاسفانه تو کشور ما وضعیت طوری شده که یه ازدواج اگر موفق باشه و مشکلی پیش نیاد باید تو اخبار اعلام کنن!!

وضع خیلی خرابه عزیز

حتی بدتر از این چیزایی که ما داریم در موردش صحبت میکنیم

نه کاملا درست میگید اما چون من با طرز فکر بعضی آقایون آشنا هستم به خاطر همین اصل قضیه رو گفتم متاسف ...

خدا به همه کمک کنه زندگی خوبی داشته باشن

ممنونم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2706