2752
2734

سلام خانوما من توافقی میخوام جدا بشم تاپیکای قبلی گفتم چه مشکلاتی داشتم و چه بلاهایی سرم آورده که میخوام جدابشم سوالی داشتین در این مورد میتونین اونارو بخونین حالا سوالم اینه  کلاسای مشاوره که رفتیم همون جلسه اول به اصطلاح شوهرم چون گفت من همین یه جلسه رو میام و زنمو زندگیمو دوست ندارم میخوام هرچه زودتر جدابشم مشاور گفت دیگه نیاین دو ماه جلسات مشاوره طول میکشه بعد دوماه بهتون نامه عدم تفاهم میدم برین دادگاه حالا ما تیر ماه باید بریم برا نامه ها بعد اون باید چیکار کنیم و چقد طول میکشه چند جلسه باید بریم ذادگاه تو دادگاه سوالی چیزی درباره جدایی میپرسن ازمون ؟

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
اگه توافقی جدا بشین خیلی طول نمیکشه

مثلا چند ماه؟

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم همین نامه هاست بعدش دیگه طبق نظر قاضی دادگاه که تشخیص بده که نیاز به مشاوره مجدد دارید یا نه

ولی تو هیچ کاری عجله نکن بزار روند طبیعیش طی بشه یه وقت همین وسط ها زن و مرد برمی‌گردم به هم

2731
مهم همین نامه هاست بعدش دیگه طبق نظر قاضی دادگاه که تشخیص بده که نیاز به مشاوره مجدد دارید یا نه ول ...

من که اصلا بمیرمم برنمیگردم اونم فک نکنم چون خودشو مشتاق به طلاق نشون میداد خب ما وقتی نامه عدم تفاهم داریم دیگه چرا باید دوباره بفرستنمون مشاوره

مثلا چند ماه؟

اطلاع ندارم عزیزم

همین ک داری جدا میشی و راحت میشی خداتو شکر کن

عجله نکن

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

مرسی از نظراتتون ببخشید دوستان وقتتونو گرفتم بازم ممنونم

فقط مسدونم توافقی جدا نشو ک جیزی بهت نمیرسه 

مهم نیست منم چیزی ازش نمیخوام یه روانیه به تمام معناست پای جونم درمیونه فقط میخوام جدابشم