2733
2734

عکسی که لبخند زدی قشنگ نیوفتاده ولی این دلیلی نمیشه مسخره ات کنن🙁خیلیم خوشگلی♥

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بلاک کن خو

از زندگیم چیجوری بلاکک کنمم؟

اعصابم ریخته بهم 

بزرگتر ازمنههه ولی فاقددد شعورر

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

ببین عکست خوبه ها ، اعتماد بنفسم خوبه آدم داشته باشه ، ولی هیج جا از خودت تعریف نکن ، آدمی ک خوشکله میدونه خوشکله نیازی ب تعریف کردن از خودش نیس الا عکسی که گذاشتی خب داری  غیر مستقیم میگی من خوبم

میگذره(:
خوشگلی طرف حسود بوده یا میخواد اعتماد به نفس تورو بگیره

نمیدونم حالموو گرفتت با پیامششش :///

باورت میشه ی بارم بهش بدی نکردمم

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  من ادم انتقاد پذیری هستم اما به این معنا نیست که شما به اسم انتقاد به من توهینن کنی پس ادب خودت رو به شدت رعایت کن دوست من بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
خدوووو چه شال بامزه ای داری  شاید بخاطر نوشته روش گفته ولی عکسات قشنگه شایدم بهت حسوذی میکنه

نمیدونم من تاحالا وایب منفی بهش ندادم اینجوری انرژی منفی داد

من منتظر عکس بودم چرا ندیدم

مامان دو کوچولوی بامزه شیر به شیر هستم از دنیای بچگیشون دارم نهایت لذت رو میبرم 😍خیلی دوست دارم برا خودم یک درآمد داشته باشم که در آینده 🙃😉نچندان دور بهش میرسم و مستقل میشم . 
نازی که اولی وآخری قشنگتر هم هستن کلاً چهره ات مهربون وملیح وقشنگه خداحفطت کنه ولی اینو وسطش نمی ...

اخه من متنو متناسب با مخاطبینم گذاشتمم

برای همینه متنه هم از نظر من ایرادی نداره

ممننونم از تعریفتون

2706