2733
2734
عنوان

خانم متاهلی که خوندوپزشکی آورد|قابل توجه کنکوری ها📍+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3242 بازدید | 186 پست
عزیر من خودم فرزند هیت علمی ام😂 اگه داشتم ک برای کنکور خودم استفاده میکردم 

جواب داد استاتر بخون🤫

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
سهمیه تغییررشته داشتن ولی برداشته شد 

هنوزهم برداشته نشده!!!

به لفظ برداشته شده

از دوستان خودم امسال از دام پزشکی به داروسازی انتقالی گرفت!!!

هرآنچه‌دارم‌ازلطف‌خداست🌱🌸درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است😊🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست عزیز!!!! اتفاقا فرزندان هیات علمی سهمیه جابه جایی دارن و بسیار هم عالی دارند  فرزند هیات ...

بله همچین چیزی هست ولی این ربطی ب تراز و رتبه ی کنکور نداره! ک بگیم مثل شهدا سهمیه دارن

کسی ک رتبه ی پزشکی آورده  و قبول شده

زیاد تفاوت نداشته

صدالبته ک از دانشگاه های پایین ب دانشگاه هایی مثل شهید بهشتی و تیپ یک تاثیر زیادی داره

ولی بازم  در حد سهمیه شهدا ک روی خود  رتبه تاثیر بزاره  و حق کسیو بخوره نیست

عزیر من خودم فرزند هیت علمی ام😂 اگه داشتم ک برای کنکور خودم استفاده میکردم 

پدر یا مادر شما

عضو هیات علمی علوم پزشکی ان؟!!!

اساتید نه!!!هیات علمی!

و بعد شما نتونستید از سهمیه جابه جایی استفاده کنید!عجیبا غریبا

هنوزهم برداشته نشده!!! به لفظ برداشته شده از دوستان خودم امسال از دام پزشکی به داروسازی انتقالی گر ...

کسی ک از دام ب داروسازی انتقال میده رشته اشو با استفاده از سهمیه ی هیت علمی

باید  هشتاد درصد رتبه ی قبولی آخرین نفر رو کسب کرده باشه

ب همین سادگی هم نیست! 

ک این سهمیه ام تاجایی ک من خبر دارم و میدونم برداشته شده

بله همچین چیزی هست ولی این ربطی ب تراز و رتبه ی کنکور نداره! ک بگیم مثل شهدا سهمیه دارن کسی ک رتبه ...

اتفاقا بسیارهم حق خورده شده!!!

اگر این عزیز نمیومد

عزیزدیگری که از ایشون بسیار رتبه بهتری داشتن تراز بهتری داشتن میتونست انتقالی بگیره!

حق خوری که فقط تبدیل رتبه ۴۰هزار به ۴هزارنیست!

پدر یا مادر شما عضو هیات علمی علوم پزشکی ان؟!!! اساتید نه!!!هیات علمی! و بعد شما نتونستید از سهمی ...

دوست عزیز من شهر خودم قبول شدم

نیازی ندارم از سهمیه جا ب جایی استفاده کنم😂

حرفتون عجیب بود 

دوست عزیز من شهر خودم قبول شدم نیازی ندارم از سهمیه جا ب جایی استفاده کنم😂 حرفتون عجیب بود 

اینکه شما"نیاز نداشتید به این سهمیه"

واقعیت وجود این سهمیه رو کتمان نمیکنه!

اگراین سهمیه امسال هم برداشته شه

بازهم سال های سال این حق خوری بوده

شما میگید ۸۰درصد اخرین قبولی که بله حرفتون کاملا درسته

اما خودتون هم دقت کنید همینجاهم اجحاف شده

بااحترامی که برای شما قائلم❤️

اتفاقا بسیارهم حق خورده شده!!! اگر این عزیز نمیومد عزیزدیگری که از ایشون بسیار رتبه بهتری داشتن تر ...

اون دوست عزیز با رتبه ی خودشون قبول شدن جای کسی رو پر نکردن یا اینکه بگیم ظرفیت اون رشته رو با سهمیه خوردن 

حرف من اینه 

ولی بله من کلا با سهمیه ها مخالفم و در هرصورت اشتباهه

اینکه شما"نیاز نداشتید به این سهمیه" واقعیت وجود این سهمیه رو کتمان نمیکنه! اگراین سهمیه امسال هم ...

بله

ولی حرف من سر چی بود؟ 

اینکه شما کسی ک سهمیه هیت علمی با شهدا رو داره در ی رده قرار دادین

و منم گفتم ک خود کسایی این سهمیه رو دارن قبول میشن و اصن در حد کسایی ک سهمیه شهدا دارن نیستن ک این جور روی رتبه اشون تاثیر بزاره و ظرفیت هارو پر کنن

ب هر حال من هیچ وقت نگفتم موافقم

قبول کردم

عزیزم من فرستادم خدمتتون اما پیام برای من نمایش داده نمیشه اگر نیومده بفرمایید مجدد بفرستم

چه خفن بعد من میخوام اگه تیزهوشان قبول نشدم خودمو بکشم راحت شم/: رو پیامم ریپلای نکنین بد و بیر ...

کلاس چندمید؟چه منابعی خوندید؟چه موسساتی ثبت نام کردید؟مدرسه دولتی میرید یا غیرانتفاعی؟

2706