2733
2734
عنوان

شوهرم اصرار داره فردا خانوادشو ناهار دعوت کنم حالا شرایط من

| مشاهده متن کامل بحث + 2346 بازدید | 108 پست
پلوپز و چایی سازم مونده خونه شهرستانم نیاوردمشون

اگر نمیگی پیک نیکم جا مونده

شب غذا درست کن...فردا روی پیک نیک گرم کن

به نظرم بیشتر دنباله بهانه ای که نیان خونت

‏چه می‌دونم،،،منم بار اولیه که دارم زندگی می‌کنم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میومدن خونتون تو هم می رفتی به کارت می رسیدی تا اونا استراحت کنن ،شب هم یه غذای مشتی درست می کردی 

خانواده شوهرت هستن ،غریبه که نیستن 

از بیرون کباب بگیر ،بگو شرمنده من برم بچمو ببرم دکتر و بیام 

شما همینجا از خودتون پذیرایی کنید 

یا زنگ می زدی مادرت بیاد ازشون پذیرایی کنه 

ولی اینکه بیان خونت کار بدی نمی کنن و درکت هم می کنن

تو با این کارت نشون میدید به فکرشون هستی 

زنگ بزن به شوهرت بگو بیان خونه ،خودش هم زود تر بیاد 

تو هم برو برس به دکترت 

یه جور میگید یه روز دیه پاشو برو دکتر انگار دکترا خیلی زود نوبت میدن من خودم به زور اول ماه نوبت گ ...

بچم ۳ ماهشه یهفتس چشمش عفونت کرده خودشم چشمه حساسه هفته پیش با التماس که بچس و فلان از منشی وقت گرفتم دکترو ب هیچ وجه نمیتونم کنسل کنم ناراحتم بشن اصلا مهم نیست

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

یعنی از الان نمیتونی یه غذا بزاری برای فردا؟

یه مرغی خورشتی بزار.

طرف نمیاد خونه شما عید دیدنی که. داره میاد شهرتون و بعد انتظار زیادی نیست بیاد خونه پسرش. خونتو مرتب کن. فردا بچتم ببر دکتر.

بهشونم زنگ بزن بگو خونه خودته غذام حاضره. فقط گرمش کنید.

اگرم کلا نمیشه گرمش کرد، یه غذای سرد بزار و بهشون بگه چرا اینکارو کردی. کتلتی چیزی منظورمه.

اینم میشه  امشب سالاد و برنج رو درست کنه بزار یخچال. فردا ظهر کباب یا جوجه بخره

برنج پختن نیم ساعت طول می کشه 

می خواد زود تر بپزه مثل کته بپزه ولی آبش رو کمتر بریزه 

نیم ساعته پخته 

میومدن خونتون تو هم می رفتی به کارت می رسیدی تا اونا استراحت کنن ،شب هم یه غذای مشتی درست می کردی&nb ...

همه حرفتون رو میشه فکر کرد به جز قسمتی که فرمودید مادرش بیاد،.  چرا؟؟ خودشون نمی تونند. از خودشون پذیرایی کنند؟؟؟  

اخه مادر پدر خودش هفته ای یبار میان همینجوری بخدا کمکم نمیکنه مادرش با ی بچه ۳ ماهه نمیتونم سری پیش ...

ای خدا ایناروباید شوهرت درک کنه... ک درک ندارن مردا بخدا

کسی ک بچه کوچیک داره رو چ ب مهمونی دادن

چش بچت چیشده همش قی میکنه کثیف میشه جلو چشش؟پلکاش میچسبه بهم؟

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
میومدن خونتون تو هم می رفتی به کارت می رسیدی تا اونا استراحت کنن ،شب هم یه غذای مشتی درست می کردی&nb ...

عزیزم مگه مادرم بیکاره بیاد جلو مادرشوهرم خمو راست شه مادرم خودشم شهرستانه و اینکه بچم ۳ ماهشه تنهایی نمیتونم ببرمش شوهرم فردا قراره از کارش بزنه بیاد ببریمش حالا اون بمونه خونه من باز پاشم تنها ببرمش

یعنی از الان نمیتونی یه غذا بزاری برای فردا؟ یه مرغی خورشتی بزار. طرف نمیاد خونه شما عید دیدنی که. ...

شما فکر کن غذا گذاشت

میگه فردا گاز نیست چجوری گرم کنن غذا رو؟!!! سرد بزاره جلوشون؟!

ای خدا ایناروباید شوهرت درک کنه... ک درک ندارن مردا بخدا کسی ک بچه کوچیک داره رو چ ب مهمونی دادن چ ...

اره دقیقا ملتهب شده چشمش انقد دستشو میبره سمت چشمش بغلش میکنم چشمشو همش میمالمه اینور اونور احساس میکنم میخارع

2706