2733
2734

چه هیکلی داره بیشترم عکس دوستاش و نشون میده به نظرتون هدف این به اصلاح خواهر چیه؟؟میدونه ام من خیلی حساسم حالا گیریم حساسم نباشم اصلا این کار درسته که عکس دوستای در و داف شو به شوهرم نشون بده؟؟امروز خبرش اومد خونه ام برام وسیله قرار بود بیاره شوهرمم بود خواستم زود دکش کنم بره اومد تو نشست و شروع کرد حرف زدن و تعریف از دوستش وای نمیدونی چه هیکلی ساخته الان ۸ ماه فقط میره بدنسازی گوشیش و در آورد میدونستم میخواد باز عکس نشون بده با اخم و حرص وایستادم نگاهش کردم شوهرمم فهمید گوشی و برد سمت شوهرم اونم گفت به من چرا نشون میدی من چیکار کنم ببر اونور نمیخوام ببینم نگاه نکرد شوهرم ضایع شد گفتم خیلی دوست دارم بدونم هدفت از اینکار چیه دید اوضاع خیطه خودش پاشد رفت الانم میخوام براش یه پیام بلند بالا بنویسم بگین چی بگم به این آشغال که هم بسوزه هم گورش و گم کنه از زندگی من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حامله ام هستم حساس تر و عصبی تر از قبل آخه من خواهرت ۸ ماه حامله توئه آشغال میای عکس دوستات و نشون شوهرم میدی چی رو میخوای ثابت کنی؟؟من چون از چشم پاکی شوهرم تعریف کردم این میخواد به من ثابت کنه همه مردها لنگه همن خیانت میکنن و اینا این یه هدف شومی داره نمیدونم مثلا شوهرم خیانت کنه بمن دلش خنک میشه؟آروم میشه؟ 

اصلا کار به تایپک استارتر ندارما 

اما کاش زندگی ها بر میگشت به بیست سال قبل بدون گوشی و اینستا و هزار کوفت دیگه 

کاش همه مون وقت مون برای هم و برای زندگی مون بود 

بخدا که خوشتر بودیم دور هم 

چیه این گوشیها شدن بلای جان و اعصاب و زندگی های مردم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

برو خونه مادرت بگیر بزنش انقدرر بزن ک ب گوهخوری بیوفته

واای اجی من بود لهش میکردم بخدا

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚