2733
2734
دلم دستپخت خودمو نمیخاد مادرش‌هرمم خدا خیرش بده افتضاحه دسنپختش 

الهی عزیزم بارداری کنار مادر خودمونم سخت میگذره دیگه غربت که هیچ 

البته من تو بارداریم شرایطی پیش اومد که هیییچ کس نمیتونس بیاد یکم بمن برسه 

خیلی سخت گذشت بهم بااینکه با مادرمم و مادرشوهرم تو یشهر بودم 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

خوشبحالتون که شهر غریبین. یعنی تو یک شهر بغیر از شهر خودتون زندگی می‌کنید....من آرزو دارم تو ی شهر دیگه زندگی کنم ..حالا ما که تو شهر خودمون زندگی می‌کنیم چه گلی به سر خودمون زدیم که شما موندین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم ب بهونه بچه و تنهایی و دلتنگی بگو بریم حدااقل تا یکی دوسال بمونیم  بعد دیگ موندگار شی ...

انشالله عزیزم راضی بشه اینجا دیونه شدم 

امیدوارم همه چی ب خوشی تموم بشه برات و تو دلیات سالم و تپل و مپل و اونجوری ک میخای ب دنیا بیان ب شادییییی ♥️♥️

2731
خوشبحالتون که شهر غریبین. یعنی تو یک شهر بغیر از شهر خودتون زندگی می‌کنید....من آرزو دارم تو ی شهر د ...

اصلا اینجور نگو اصلا خوب نیست باز تنها باشی خوبه ولی کنار خونواده شوهر اصلا 

من ۱۲ ساله هنوز عادت نکردم تف به غربت

منم عادت نکردم،نفهمیدم چه غلطی دارم میکنم،البته من دلم با امام رضا خوشه اینجا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اصلا اینجور نگو اصلا خوب نیست باز تنها باشی خوبه ولی کنار خونواده شوهر اصلا 

نه با خانواده ی شوهر که اصلا 

میگم تو ی شهر دیگه تنها آدم خودش باشه ،شوهرشو،بچهاش

آدم شهر ارواح زندگی کنه،نه شهر شوهر،من خودم ۲۰ ساله با خانواده ی شوهر زندگی میکنم اونا تو ی طبقه ،ما هم تو ی طبقه ی دیگه ،به معنای واقعی نابود شدم باور میکنی با شوهرم اصلا مشکل ندارم....فقط مشکلم با خانوادشه که اونم خدارو شکر یکساله قطع رابطه کردم .....راحت

انشالله عزیزم راضی بشه اینجا دیونه شدم  امیدوارم همه چی ب خوشی تموم بشه برات و تو دلیات سالم و ...

۰

بهر حال ببین عزیزم ب راحتیم نمیشه ک تو الان بگی اونم بگ چشم 

مخصوصا اینکه اون کنار مادرشه و رفتن ب شهر دیگ شروع از زیر صفره موضوع کار و درامد هست اجاره خونه ....واگ واقعا میخوای بری باید ی سری سختیا دلخوریا بحثارو ب جون بخری و سفتو سخت پای حرفت وایسی ک باوضعیت بارداریت هم خودت اذیت میشی هم کوچولوت نمیشه مادرتو بگی بیان پیشت؟

ممنون گلم همچنین شما عزیز دلم ♥️🌹

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
منم عادت نکردم،نفهمیدم چه غلطی دارم میکنم،البته من دلم با امام رضا خوشه اینجا

گلم تو حرم رفتی میشه پیش اقا برام دعا کنی تو دلیام سالم باشن🙏♥️

دعا کن صحیحو سالم و صالح بیان بغلم🥺🥺

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
گلم تو حرم رفتی میشه پیش اقا برام دعا کنی تو دلیام سالم باشن🙏♥️ دعا کن صحیحو سالم و صالح بیان بغلم ...

انشاالله که یادم بمونه اگه لایق باشم

محتاجیم به دعا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
انشاالله که یادم بمونه اگه لایق باشم محتاجیم به دعا

قطعا هستین ک کنار اقا زندگی میکنید 

ممنونم 

🙏♥️

چطوری راحت شدی عزیزم؟؟؟؟ بگو شاید برای منم کارساز باشه😅

به شوهرم یاددادن مالو اموالشو بزنه به اسم اونا ...منو بچهام هم جلوی همشون وایستادیم،بهشون گفتم جادوگر ..گفتم واگذارتون کردم بخدا ودیگه نه من نه شما ..عید هم نرفتیم خونشون،باهاشون سلام هم نمیکنم.  دارم شوهرمو راضی میکنم از اینجا بلند شیم...از اینجا که برم بهشون میگم مردم نیایین ...انشاالله مردین منم نمیام