2737
2734
عنوان

آخرين بار كه با شوهرتون دعواتون شد به خاطر چي بود و چقدر طول كشيد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5845 بازدید | 135 پست

دیروز سر غذا دادن به بچه بهش میگم غذا بچه رو بده میگه بلد نیستم  منم اعصابم خورد شد یکی گفتم دوتا شنیدم دوتا گفتم چهارتا گفت بحثمون شد گفتم ما نه همو درک میکنیم نه میفهمیم الکی الکی زندگی میکنیم باهم هیچی قهر کرد تا بعدازظهر خودم منت کشی کردم  بعدش شب موقع خواب گفت دلمو شکستی با این حرفت نشست زار زار گریه کرد باز من منت کشی کردم  

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه چی پستا منو پاک کردی؟؟😩😩

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
سر چی پسرت بود که انقد طولانی شد ؟

اره بجه همش اذیت میکنه میگه حق نداری دعواش کنی بزار هرکار دوست داره بکنه خوابیده بود داد زدم سر پسرم از خواب پرید عصبانی شد وچون هر سری من میرفتم منت کشی اینسری حوصلشو نداشتم دیرتر رفتم  

2740

دلم کاربری دوم میخواد... رفتم بسازم ایمیل میخواست... ایمیلمم قفل شده نمیخواستمم ایمیل شوهرمو بدم...

من یک زن بدبخت هستم...

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
خوشبحالت سما،خیلی دوست دارم یبار دعوامون شه بعد شوهرم بشینه زارزار گریه کنه اه اه غدده گریه کجا بود

دوست داشتنش رو قبول دارم ولی خوب همش من میرم منت کشی  

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
دلم کاربری دوم میخواد... رفتم بسازم ایمیل میخواست... ایمیلمم قفل شده نمیخواستمم ایمیل شوهرمو بدم... ...

مرگ موش بریز تو غذاش😠😠😠😠

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز