2733
2739
عنوان

چجوری بادمجونو درست کنم ک مشخص نباشه بادمجونه 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 38 پست
نمیدونم بخدا خیییلی خوشمزس مخصوصا با گوجه و غوره 😋😋😋

دقيقا 😍😍كشك بادمجون ، ميرزا قاسمي ، تازه من سرخ كردشو شروع ميكنم خوردن تا به نتيجه برسه بره تو خورش🙈😂😂😂😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غروب زنگ زدم گفتم بخر برام بیار دلم خاسته. میگه باشه ولیچیزای خوب دلت بخاد بچم سیاه میشه ها. میخره ب ...

اگر یکی از شما سبزه اید به هر حال احتمال اینکه بچه سبزه بشه هست بهش بگو بادمجون کاری نمیکنه ژنتیکه.

هر طور دوست داری زندگی کن و بگذار بقیه هر طور دوست دارند زندگی کنند.
غروب زنگ زدم گفتم بخر برام بیار دلم خاسته. میگه باشه ولیچیزای خوب دلت بخاد بچم سیاه میشه ها. میخره ب ...

اتفاقا برخلاف باور عموم،خوردن بادمجون در ایام بارداری باعث روشن شدن پوست نوزادمیشه

چنان در مخمل سبز نگاهت نرم پیچیدم 💝که تا صبح قیامت از جنونت برنمی خیزم🍃نان  
2731

شوهر منم بادمجون دوست نداره ولی من عاشقشم تو بارداریمم کلی بادمجون خوردم همش بهم میگفت نخور پسرم سیاه میشه میکشمت منم میگفتم تو بخر اگه سیاه شد بامن😂😄😄 ولی پسرم قربونش برم ماشالا سفیده😍😄😄

آش بادمجون درست کنید.

نخود و عدس و ماش رو بذارید کامل بپزه.

بادمجان رو نگینی درشت خرد کنید با زردچوبه تفت بدید بریزید توی حبوبات پخته شده . پیازداغ و سیر فراموش نشه اینقدر باید بپزه که بادمجون کاملا له شه داخلش. خیلی خوشمزه میشه. با کشک تو نعنا داغ تزئین کنید.

من عاشق بادمجونم ...

میرزا قاسمی 

قیمه بادمجون 

بورانی بادمجون 

بادمجون سرخ شده ...

نمیشه که معلوم نباشه بادمجونه ...

بعضیا حساسیت دارن ... همسر منم از ماهی دودی بدش میاد ...

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2740