2737
2734
عنوان

دخالت مادرشوهر تو دوران نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1632 بازدید | 31 پست
واقعا زندگی بچه هاشونو خراب میکنن خب بشین سر زندگیت بچه تو ول کن با زنش راحت باشه چقدر بده که هنوزم ...

بیشترم شدن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مادرش اصلا مخالف نامزدیمون نیس فقط میترسه من تک پسرشو ازش بدزدم خیلی به پسرش وابستست هرخواسته ای پسرش داشته باشه بهش میگه چشم و انجام میده مثلا اگر یه کاری به ضرر شوهرم باشه و من بگم فلان کارو نکن مادرشوهرم مثلا میاد به پسرش خوبی کنه میگه اشکال نداره پسرم هرکاری دوس داری بکن،اینطوری مثلا منو میخواد ضایع کنه مادرشوهرم

نامزد منم همینجوره...

هيچ برخوردي نكردي باهاش؟

چقد بچه ننه زياد داريما. پس كوشن اون پسرايي كه ننه هاشون تو گوش در و همسايه ميگن پسرم ديگه تحويلم نميگيره🤔

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2742

اسکارلت بیچاره شوهرم خودش نمیگه ک مادرش اجازه نمیده ما جایی بریم خودم یکی دوبار متوجه شدم

مثلا دیشب موقعی که پیش هم بودیم صحبت کردیم ک امروز دوتایی بریم گردش و تفریح همه چیز اوکی شد اما زمانیکه رفت خونشون یک ساعت بعد پیام داد نمیخواد فردا جایی بریم حالا بعدا میریم فعلا نمیشه بیخیال..خب این معلومه دوباره مادرش گوششو پر کرده دیگه

منا جون چرا اتفاقا خیلی بهش گفتم مامانت چرا نمیزاره ما جایی بریم چرا بعضی وقتها دخالت میکنه چرا ما هرجا میخوایم بریم باهامون میاد میگه مامانمه دیگه چی بگم بهش بزنمش یا باهاش برخورد بد کنم؟

هيچ برخوردي نكردي باهاش؟ چقد بچه ننه زياد داريما. پس كوشن اون پسرايي كه ننه هاشون تو گوش در و ...

البته ضع من به این بدی نیست...بیرون رفتنا رو داریم..اما خب نامزد من هم تک پسره و خیلی عزیزدردونه بوده... 

حالا دست گذاشته رو من و مادرش و خواهراش از من خوششون نمیاد و خیلی دخالت میکنن تو کارامون

خدایا مرسی برای اینکه همسرم رو در کنارم قرار دادی
اسکارلت بیچاره شوهرم خودش نمیگه ک مادرش اجازه نمیده ما جایی بریم خودم یکی دوبار متوجه شدم مثلا دیشب ...

چه لزومي داره به مامانش بگه كه كجا و با كي ميخواد بره؟ بيخيال نباش يه قضيه رو دنبال كن بذار به توام جواب پس بده نه اينكه با يكي دوبار پرسيدن قانع بشي

2738
منا جون چرا اتفاقا خیلی بهش گفتم مامانت چرا نمیزاره ما جایی بریم چرا بعضی وقتها دخالت میکنه چرا ما ه ...

بگو اصلا اصلا اصلا راجب كاراش بهش اطلاعات نده. بگه با دوستامم و از اين حرفا

اسکارلت بیچاره شوهرم خودش نمیگه ک مادرش اجازه نمیده ما جایی بریم خودم یکی دوبار متوجه شدم مثلا دیشب ...

شايد برنامه ديگه اى از قبل داشتند و نامزد شما نمى دونه، كمى خوشبين باش. 

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.
شايد برنامه ديگه اى از قبل داشتند و نامزد شما نمى دونه، كمى خوشبين باش. 

نه آخه آخر حرفامون گفت مامانم میگه شما تازه باهم بودین بیرون رفتن واسه چیه دیگه..چرا وقتی من باهاتونم بهتون خوش نمیگذره دوباره باید بیرون برید لازم نکرده باید عادت کنه دختره من سرجهازی شمام..چییییی بگم آخه

نه آخه آخر حرفامون گفت مامانم میگه شما تازه باهم بودین بیرون رفتن واسه چیه دیگه..چرا وقتی من باهاتون ...

من در همچين حتالتي خوووووون به پا ميكنم خيلي راحت شوهرمو ميكشم به منم ربطي نداره كه دست خودش نيست و اين حرفا😈😈

نه آخه آخر حرفامون گفت مامانم میگه شما تازه باهم بودین بیرون رفتن واسه چیه دیگه..چرا وقتی من باهاتون ...

چه نامزد بى سياستى! كلمه به كلمه حرفهاى مادرش رو گفته. با خودش همين الان اتمام حجت كن كه سرجهازى لازم ندارى. وظايف فرزنديش رو بايد به جا بياره، ولى زندگى مشتركش رو نبايد با مادرش قاطى كنه. اگر الان كوتاه بيايى، روز به روز بدهكارتر مى شى. 

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.
من در همچين حتالتي خوووووون به پا ميكنم خيلي راحت شوهرمو ميكشم به منم ربطي نداره كه دست خودش نيست و ...

اووووخی من دلم نمیاد بیچاره خودشم زیاد راضی نیس که همیشه مامانش دنبالمونه اما من منتظرم تا بالاخره خودش یبار برخورد کنه خسته شدم اینقدر من بهش گفتم دوس دارم دوتایی بریم فلان جا😣

2706