2752
2734
عنوان

حس ششم دارم بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 167 پست
کمی شکاک هستی و پر توقع . زندگی کمی برات سخت نیشه اینجوری  تا الان کیس های خوبی رو رد کردی. دی ...

کدوم کیس خوب بابا 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
نه دروغ نگفتم میخوام بدونم پشیمون واقعی میشع برمیگرده سمتم؟

چون چیزی احساس نکردم ، به احتمال زیاد اینه

هردوتون از وقتی جدا شدین خیلی خیلی به هم فکر نمیکنید ، دلتون تنگ میشه ولی یا از جدا شدن زمان کمی گذشته یا هردو درگیر زندگی شدید. کمی فضا و زمان بدید و اجازه بدید احساس اون فرد رشد کنه ، بله برمیگرده. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@messy__girl    

عزیزم لطفا بگو Rبهم فکر میکنه یا نه؟

چرا این دو روز بهم پیام نداد؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.   دل منکه خون شد...                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
کیس هایی رو رد کردید ک براتون بد نبودن.

قدبلند نبودن 😂

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
آشفته ، انگار چیزی در زندگیت به هم ریخته و تو نمیدونی چطور باید درستش کنی. داری خوب زندگی میکنی ( زن ...

میشه بگی من کی باردار میشم جنسیتش چیه تورو خدااااااااااااااااااااا بگو 

@messy__girl     عزیزم لطفا بگو Rبهم فکر میکنه یا نه؟ چرا این دو روز بهم پیام نداد؟

حالات روحی خوبی نداری دلت ویخواد با بقیه درد و دل کنی. 

اما‌نگران نباش 

کلید مشکلات تو صبر و توکل به خداونده .

کمی توکل کن ، رها کن

دیگه خیلی بهش فکر نکن ، برمیگرده 

بهتون فکر نمیکنه چون شما دارین با فکر کردن زیاد بهش انرژی میدید بهش 

قانون طبیعت میگه بخواه ، بعد رها کن تا بیاد سمتت

رها کنید. زود بهتون مسیج میده

خواستگارم دوباره پیگیر میشن؟ و اینکه از دست ما ناراحت هستن؟

از روی ساده بودن کاری کردید که ناراحتشون کرده. فکر نمیکردید ممکنه اینقدر بر بخوره ولی بله ناراحت هستن

تو رو خدا برا منم بگو وضعیت زندگیم چطور میشه امسال خونه میخریم

گفتم لطفا از آینده نپرسید من پیش.گو نیستم عزیزم. اول تاپیک رو بخونید بعد بپرسید منم شرمنده شما نشم نتونم جواب بدم❤️

حالات روحی خوبی نداری دلت ویخواد با بقیه درد و دل کنی.  اما‌نگران نباش  کلید مشکلات تو ص ...

مرسی عزیزدلم💕

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.   دل منکه خون شد...                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706