2752
2734

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟

واای مگس

ما درو باز میکنیم مگس میاد توو

توو ساختمونمون چون پنجره های راه پله ها بازه همینجوری جکو جونوره ک میاد

میبندیم عموم شاکی میشه

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک عدد گوشت تلخ هستم که پشه سراغم نمیاد!صرفا جهت پز    

نعمت و نقمت رو با هم داری👍

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
یک عدد گوشت تلخ هستم که پشه سراغم نمیاد!صرفا جهت پز    

شما از بنده های برگزیده ی خدا هستی 😆

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ما خونمون جلوش پارکه  بعد یعنی دهنمون سرویسه از دست مگسو پشه و مارمولکو ...

ما تو روستاییم همسایه با مرغداری و گاوداریای پر از مگس، ولی اگه رعایت کنیم، مگس کمتر میاد تو ولی امان از خرخاکی که نمیدونم سر و کله‌ش از کجا پیدا میشه تو خونه

ما تو روستاییم همسایه با مرغداری و گاوداریای پر از مگس، ولی اگه رعایت کنیم، مگس کمتر میاد تو ولی اما ...

چقدر از خر خاکی بدم میاد 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚