2752
2734
عنوان

دیگه هیچ وقت مامان بابامو صدا نمیزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 41 پست

چه عجیب وغریب هستین ..من مادرم چه پدرم نشنون بازم میرم بوسشون میکنم ..مگه قراره چقدرزندگی کنم .چندبارچندتاپدرمادردارم ...میترسم روزی ازدستشون بدم .حسرت بخورم .حیف نیس هرچقدرم نشنون تودلشون نیستی که خودشونونمیزنن به نشنوی ....گل دخترحواست باشه بعداحسرت نخوری

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا  دقیقا همینطوره منم توی جمع برای همین سعی میکنم سمتشون نرم  امشب ناخودآگاه ی سوالیر ...

درکت میکنم . خیلیا که تجربه ندارن متوجه نمیشن .

آدم واقعا احساس پوچی بهش دست میده .

من از اون موقع به بعد اصلا سعی میکردم سمتش نرم الآنم نه اینکه زیاد حرف بزنیما اما گه گاهی که خودش میاد حرف میزنه

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

پسرخالم تو جمع خالمو صدا زدنی خالم نمیشنید کلا انگار 😂من صداش میزدم خاله تازه وارد دنیا میشد بعضی وقتها ربطی به دوست داشتن نداشتن نداره ها اینم در نظر بگیر

2731
میدونن مشکل از خودشونه؟  نمبگن چرا ساکتی ؟؟

مطمین نیستم بدونن اما خب قطعا متوجه هستند.

نه ی روال عادی هست برامون .. البته الان جواب میده ها .

ابجیم بیشتر اذیت میشد چون ابجیم وقتی یکی جواب نمیده همش ادامه میده اما من دیگه محل نمی‌گذارم به طرف .

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
سخته خو منم نیاز دارم با یکی حرف بزنم ولی سعی میکنم سوال نپرسم 

پارک نزدیک خونتون هست ؟

میتونی بری باشگاه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دقیقا این مشکل پسر خالت ربط ب چی داره؟ خو آیت بده

چی میگی میگم عادیه گاهی توی جمع صدای بچه ی خودشونو حتی نشنون ولی صدای بقیه رو بشنون انقد سخت نیست متوجه ربطش شدن