2752
2734
عنوان

یعنی هیچ راهی نداره؟😭💔نمیخوام سینه هام با عمل لیفت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 48917 بازدید | 912 پست
واسه منم همینطور میگن نوکش باید جوری باشه تو تخم چشم شوهرت زل بزنه ولی واسه ما خجالتی هست سرش پایینه ...

یعنی تومشکلت فقط نوکشون یکم پایینن 

یعنی مطمئنم هیچ کدومتون مثل من نیستین 

بزرگ افتاده افتاده یعنی قشنگ تانزدیک نافم 

خودم می بینمشون می ترسم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه منم همینطور میگن نوکش باید جوری باشه تو تخم چشم شوهرت زل بزنه ولی واسه ما خجالتی هست سرش پایینه ...

خدا نکشتت😭🤣🤣 هم خندم گرفت هم گریه😭😭واقعا برا شوهرت مهم نیست؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
منم ۱۹ سالمه برای منم افتادس پس من چی بگم حالا مجردم این وضعمه چه برسه بخام بچه بیارم عمل هم دوست ند ...

منم مجردم بچه ندارم

افتادگی شما کمه؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
شانس دارن بخدا ، البته هیچ کس از اون چیزی که داره راضی نیست ،همونا که کوچیکن دنبال راهی هستن که بزرگ ...

بخاطر چاقی هم نمیشه گفت چند سال قبل من چاق هم نشدم بازم افتادگی گرفتم بیشترش ژنتیکه 

من ک سرجاشه اصلا رشد نکرده 😑😑

برو سجده شکر ب جا بیار😖

من حاضر بودم جوش باشه

ولی افتاده نباشه🥲💔

یکی از حرکات ورزشیم که برای خوشم فرم شدنش خوبه پرس سینه هست  بزنی تو گوگل میاد یا برو باشگاه مر ...

امیدوارم ورزش جواب بده

تنها راهه پیش رومه🥲

شماباززایمان کردی اینطوره  من سینه هام یه جوری افتادن انگار ۵شکم زاییدم وشیردادم

مشکلی نیست

خیلیا اینجور هستن

همه که مثل مانکن نیستن

به نظر من خودتو زیر تیغ جراحی نبر

ورزش کنی برای کل بدنت بهتره

بخاطر چاقی هم نمیشه گفت چند سال قبل من چاق هم نشدم بازم افتادگی گرفتم بیشترش ژنتیکه 

آره ژنتیک که صددرصد هست 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
من بیست چیه ام کاملا افتادس کاملا ازاولم افتاده بود باشیردهی کامل افتادکاری نمیشه کرد جزعمل عمل ک ری ...

یعنی کاملا سرپایینه؟

2706