2733
2734
مادرشوهر من بد نیست فقط فکر اینکه شوهرم میخاد براش خونه بخره دیوونه م میکنه 

بزا بخره (اگه از لحاظ مالی اکی هستید) 

خدا هزار برابرش و بهتون برمیگردونه ولی چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان:کاش مث مادرشوهرم یکم تودار بودی و باسیاست

که منم مجبور نشم تو دوساعت مهمونی دویست بار اشاره کنم بهت ولی باز کارخودتو بکنی😅

مادرشوهر:با اینکه آدم کمال گرایی ام اما نود درصد خصوصیات اخلاقی و رفتاریتو عمیقا قبول دارم و میپسندم

او در بر و ایام به کام است...

مامان ساده من کاش همه رو مثل خودت نمیدیدی که الان دهنت ازبازیهای دنیابازبمونه.مادرشوهرم که یه زمانی برام عزیزبودی،بدون تادنیا دنیاست ازت نمیگذرم به خاطرظلمی که خودت وپسرت درحقم کردی وهمینقدرکه الان مطمُنم شب تاریکه مطمئنم چنان تاوانی میدین که صداش تا آفاق میپیچه

برا مامانم : مامان جونم مرسی ک هستی خیلی دوست دارم  برا مادرشوهرم : مادر شوهر عزیز خواهشاً بهم ...

ازت خواهش میکنم کتاب چهار میثاق بخون

من تو یه شرایط سختی بودم از حرفای مادرشوهرم افسرده شده بودم دیگه

تا اینکه به تازگی این کتابو صوتی با صدای فوق العاده نیما رییسی از برنامه طاقچه گوش دادم

مخصوصا میثاق دومش خیلی خوب بود خیلی آروم شدم و کلا به مادرشوهرم فکرم نمیکنم هر چی میخواد بگه بزار بگه

به شدت توصیه میکنم این کتابو مخصوصا این صوتی

مادرم کاش اینقدر خودخواه نبودی

کاش محبت داشتی

کاش بچه هات رو کلفت خودت نمیدونستی

کاش بچه هات رو با هم بد نمیکردی

کاش یک هزارم توقعاتتان تو هم برای ما کاری میکردی 

مادرشوهرم

کاش کمی زن زندگی بودی  پول جمع کن بودی یه سقفی برای خودتون داشتین

که

تو ۷۰ سالگی شما ما نگران آخر وعاقبت تو نباشیم

ازت خواهش میکنم کتاب چهار میثاق بخون من تو یه شرایط سختی بودم از حرفای مادرشوهرم افسرده شده بودم دی ...

ممنون مهربونم🥺❤️

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

برای مامانم که خیلی دوستش دارم ، برای نادر شوهرم مینوشتم که خوشحالم که دیگه هرگز قرار نیست ریختت رو ببینم ، اینم برای خواهر شوهرم: امیدوارم یه روز مثل من آنقدر عاشق باشی وقت نکنی نفرت پراکنی کنی توی زندگی برادرت ، اما خوشبختانه ریخت تو رو هم قرار نیست دیگه ببینم

2706