2737
2734
دخترعزیزم

سلام عزیزم من عکس ناف دخترمو بفرستم بهم میگی درخواست دوستی هم دادم خیلی برام مهمه 

خدایا حواست بهم باشه حتی اگه من یه وقتایی حواسم نبود تو با من باش تو مهربانتر از آنی که فراموشم کنی
بفرست جنسیت بچتم بگو چیه یعنی ناب دختریاپسر

میشه منم عکس بفرستم؟ممنون میشم ج بدین

الهی آرزویم راباحکمتت یکی کن  😍فعلا اول راهم ومنتظر..ان شاء الله هرچی ب صلاحه بشه وسالم صالح باشه..براهمه تودلیادعاکنین سالم بدنیابیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من نوشتم بچه اولی ک نافش شکل حرون ن باشه دختره بچه دومت اگ حرف ن ب طرف پایین باشه پسره شکلش دی ...

سلام بی زحمت میشه برامنم ببین دومی چی میشه

الهی آرزویم راباحکمتت یکی کن  😍فعلا اول راهم ومنتظر..ان شاء الله هرچی ب صلاحه بشه وسالم صالح باشه..براهمه تودلیادعاکنین سالم بدنیابیان
پسره

برا دختر منم ببین لطفااا

2728
یه عکس واضح تر بگیر سر پا باشه بهتره

دختر

ممنون.یعکس دیگ براتون میفرستم بگین بی زحمت

2740
2706