2733
2734
عنوان

به نیت چهل شب نماز شب اسماتون

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 102 پست

دوستان ممنون از همتون و دل پاکتون تا اونجایی که لایک کردم رو گفتم اگه پیامی اضافه شد فردا شب🫂

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)

سلام✨️🌿

ممنون میشم 

در دعا هاتون برای شادی و سلامتی و ظهور امام زمانمون علیه‌السلام دعا کنید .

و 

اگر تونستید برای من و خانوادم و ،،

اعضای این تاپیک ها 👇🏻 و خانوادشون دعای خیر کنید 

1) تاپیک هر روز به یاد امام زمانم علیه‌السلام 

2) تاپیک بخشش 

۳) تاپیک زیارت عاشورا و صلوات و سوره های قرآن ی 

یک دنیا تشکر 🌱✨️

دلم نیومد نگم ، لطفا برای همه مردم و همه از دنیا رفتگان دعای خیر کنید 

من هم برای شما دعا کردم✅️

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاربر 

ملوسکتونم  

و 

کاربریپاکشده 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
سلام عزیزدلم  بازتاب لطف و محبت شما به ما هست  که به خودتون برمیگرده عزیزم 😍✨🌹

این از محبت و مهربانی شماست 

از صمیم قلبم ازتون تشکر میکنم 😊🌸

2731

دختر امیدوار

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

قربونت برم اسمم کوثره لطفا برای قبولیم تو تیزهوشان دعا کن

مرسی قشنگم🩷🫂

🔴ممنون میشم لطف کنین این کارزار رو امضا کنید.    https://www.karzar.net/117893         خیلی خیلی متشکرم.        اگر امضا کردید بهم بگید تا براتون صلوات بفرستم🔴
2706