2733
2734

من فکر میکردم اینکه ازدواجم، بچه داشتن و نداشتنم ،درامدم برای بعضی اقوام و اشناها مهمه خیلی عجیبه

تا اینکه اومدم نی نی سایت دیدم اینکه نشیمنگاهم رو با دست میشورم یا آب خالی برای بعضی ها مهمه

دیگه به فامیل و حساسیت هاشون راضی ام الحمدلله

اون پسر هم فقط داره آمار میگیره همین

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب متاهل یا مجرد بودنو واسه چی میخواد؟

اون پسره چه نسبتی باهات داره

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2738
من فکر میکردم اینکه ازدواجم، بچه داشتن و نداشتنم ،درامدم برای بعضی اقوام و اشناها مهمه خیلی عجیبه ت ...

از شما بعیده این طرز نظر دادن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
هیچی.فقط منو می‌شناسه در حد سلام خداحافظ.

آهان شاید میخواد ارتباط بگیره اگر اینطوره مهمه که متاهل باشی یا مجرد

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
خب متاهل یا مجرد بودنو واسه چی میخواد؟

وا اصلا چرا حرف زدی باهاش که بخواد بپرسه ، یعنی خودت نمیدونی میخواد آمار بگیره 😐چند سالته زیر ۱۳ 🤔

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2706