2733
2734
عنوان

بنظرتون اتاق ۳.در۳ مناسبه برا

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 40 پست
شما طول و عرض تختت رو اندازه بگیر ببین چقدره خیلی راحت جا میشه. دراور و پاتختیت هم جا میشه

تخت رو پارسال رد کردم رفت اگ بخام اتاق جدید درست کنم باید تخت نو بگیرم

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢

من اتاقم 3 ب 3 و نیمه 

ی سمتش کلا تا سقف کمده با عرض 60

این سمتم ی تخت 160 به 2 متر

رو ب روشم ی دراور و ی میز ارایش و ی میز اتو 

کاملاهم جا برا رفت و آمد هست

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اتاقم 3 ب 3 و نیمه  ی سمتش کلا تا سقف کمده با عرض 60 این سمتم ی تخت 160 به 2 متر رو ب روش ...

چقد خوب جا دادی همه چیو کاش بشه ماهم ایطور دربیاریم

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
بنظرتون تو ی اشپزخونه ۲در۲ میشه یخچال و لباس شویی جا داد؟

بستگی به متریال و مدل اشپزخونه داره ...بله میشه ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
بستگی به متریال و مدل اشپزخونه داره ...بله میشه ...

اشپزخونه ک دیگ باید از اول ساخت مدل یخچالم در حال حاضر معمولی هست از اینا ک پایینشون فریز هست فرگازمم نمیتونم عوض کنم صفحه ای بگیرم همین لباسشویی هم ک اتومات هس

چقد خوب جا دادی همه چیو کاش بشه ماهم ایطور دربیاریم

میشه عزیزم حیف تاریکه واگرنه عکس میدادم. فقط وسایل بزرگ و اینا نگیر من حتی کنار تختم بخاریم از این کوچیکا گذاشتیم

اتاقیم ک بعدا برا بچمه کوچیکه 2و نیم به 3 و نیمه ایشالا اونم خوب در بیاد چیدمانش

میشه عزیزم حیف تاریکه واگرنه عکس میدادم. فقط وسایل بزرگ و اینا نگیر من حتی کنار تختم بخاریم از این ک ...

اشپزخونتون هم کوچیکه؟؟

اشپزخونتون هم کوچیکه؟؟

اره خونمون کلا 90 متره ولی کامل ساخته و خیلی خوش نقشه دراورده 

حال 2 تا 12 متری میخوره دورشم از هر سمت 1 متر بازه 

این تختمه، رو ب روش دراور و میز  این سمتشم کمده

عزیزم چقد خوب ک دو طرفه اتاقتون پنجره هست واسه ما ویلایی هست پنجره‌ فقط تو سالن میخوره

اره خونمون کلا 90 متره ولی کامل ساخته و خیلی خوش نقشه دراورده  حال 2 تا 12 متری میخوره دورشم ا ...

برا ما ۷۵متر زیر بنا هست حیاطش هم ۳۸متر هست 

عزیزم چقد خوب ک دو طرفه اتاقتون پنجره هست واسه ما ویلایی هست پنجره‌ فقط تو سالن میخوره

خونه دونبشه 

مال ماهم ویلاییه 

پنجره بالای تخت ب خیابونه و کناریش بین 2 تا اتاق میشه

برا ما ۷۵متر زیر بنا هست حیاطش هم ۳۸متر هست 

75 متر زیربنا، 2 خاب بخای حالت کوچیک میشه ولی مهم اینه ک لااقل مال خودتونه ایشالا هی بزرگترش میکنید 

خونه دونبشه  مال ماهم ویلاییه  پنجره بالای تخت ب خیابونه و کناریش بین 2 تا اتاق میشه

به خوشی بشینین توش عزیزم دعا کن خونه ماهم اوکی بشه ب زودی

75 متر زیربنا، 2 خاب بخای حالت کوچیک میشه ولی مهم اینه ک لااقل مال خودتونه ایشالا هی بزرگترش میکنید& ...

سالن دوتا ۱۲متری میخوره فک کنم هنوز نرفتیمه داخلش ک دقیق اندازه بگیرم😂

2706