2733
2734
عنوان

امشب با شوهرم بازم بحثم شد حس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 38 پست
خب دیگه دله  هیچی غیر ممکن نیس

اون همیشه ادعا داشت دوسم داره ولی بهم گفت من همه غرورش از بین بردم. گفت شخصیتش له شده.

یعنی می‌تونه فراموش کنه و به زندگی برگردیم؟ 

خودمم افسردگی دارم لعنتی درمان نمیشه

اون همیشه ادعا داشت دوسم داره ولی بهم گفت من همه غرورش از بین بردم. گفت شخصیتش له شده. یعنی می‌تونه ...

فراموش میشه با اتفاقات خوب اگه دوتاتون بتونید 

و دو طرف راضی باشید به شروع زندگی جدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت چقدر دوستت داره  بلاخره ی عشقی بوده که با هم ازدواج کردین  به نظرم ک اره چرا نه

گریه میکرد می‌گفت دوست دارم من میگفتم ولی من ازت متنفرم. دو سال رابطمون داغون بود. همش سر خونوادش. میگه کنارت اعتماد به نفس ندارم از بس خورد شدم. 

من خیلی تحمل کردم. سال های اول خیلی بهش احترام میذاشتم ولی کم آوردم و افسردگی گرفتم و یهو دو سه سال باهاش خیلی بد شدم

افسردگی دارم. وقتی بهم غلبه می‌کنه کنترلم دست خودم نیست

درمان میشه برو دکتر دارو بگیر و برو روانکاو خیلی ورزش کن خیلی هر چقدر میتونی ورزش کن شده روزی نیم ساعت شده روزی ده ساعت 

من دوسال دارو میخوردم هیچی مثل ورزش و روانکاو خوب کمکت نمیکنه 

درمان میشه برو دکتر دارو بگیر و برو روانکاو خیلی ورزش کن خیلی هر چقدر میتونی ورزش کن شده روزی نیم سا ...

تحت درمانم دارو میخورم. ولی مثلاً خونوادش میان خونمون بیشتر از یه روز که میشه حالم خراب میشه

تحت درمانم دارو میخورم. ولی مثلاً خونوادش میان خونمون بیشتر از یه روز که میشه حالم خراب میشه

ببین کم کم کمش کن وقتی به زبون میگی دیگه موضع میگیرن اما یه مدت اصلا نگو اتفاقا خوب برو بیا بیخیال باش بعد کم کم رابطه رو قطع من وقتی حالت و بد میکنن اگر هم مطمینی  نمیشه حالا که خونه بابات هستی تمومش کن بره

ببین کم کم کمش کن وقتی به زبون میگی دیگه موضع میگیرن اما یه مدت اصلا نگو اتفاقا خوب برو بیا بیخیال ب ...

کم کم نمیشد قطع کرد. خیلی چسبیده بودن برا همین مجبور شدم بارها به زبون بیارم

2706