2733
2734
اصلا به نظرتون الان واسه اونم اندازه من این قضیه مهمه؟

نه،ما زنها خودمونو خیلی زجر میدیم

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم می گم نرو! قهر آخرین حربه ست. کسی که می ره قهر یعنی به آخر خط رسیده . بمون و با همسرت حرف بزن. هزار و یک راه وجود داره که می تونی با این راهها به خواسته و هدفت برسی . از یک مشاور خوب وقت بگیر و ازش کمک بگیر

زیورآلات خاص با ضمانت قیمت و کیفیت - کانال ما : https://telegram.me/fanoosgallery
موندم تا جاییکه تونستم مثلا دیشب رفت بیرون فک کردم شب عیده رفته گلی چیزی بگیره اشتی کنیم دیدم برگشته ...

لوس شوهر منم تو ماه رمضون قرار بود حلیم که من دوس دارم بگیره من شیکر اوردم سرسفره بازکردم دیدم اش که خودش دوست داره گرفته

لوس عبسی

4-5 روزم هست باهاش سنگینم

اینسری میخوام برای همیشه سنگین باشم و غر هم نزنم

شما هم خودتو اصلاح کن بجای رفتن وقت واسه رفتن زیاده

ازدواج هندونه در بسته بود برای من سفید شد، خداجونم اگه تقاص گناهه به حق بنده های مقربت بقیشو ببخش، دیگه برای همه چیز به تو توکل میکنم، همه چیو سروسامون بده  تو میتونی
2731

خیلیییی تبعات بدی داره.اصلا از این کارا نکنید

عادت میکنید و دیگه این تهدیدها هم ب چشم شوهرتون نمیاد چون میدونه برمیگردید و مهمتر از اون اینکه شوهرتون رو از چشم خانواده تون میندازید هرچی بعدا بخواید درستش کنید دیگه نمیشه

خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
نه،ما زنها خودمونو خیلی زجر میدیم

ولی به نظر من اگه شوهر این خانم دورونگرا باشه الان داغونه من خودم شوهرم خیلی آرومه یعنی اینقدر ریلکس و باصبر و حوصله است ک خدا میدونه ولی خدانکنه قهر کنه به شدت مغروره بعداز آشتی خودش میگه من خیلی از درون داغون میشم تو گریه میکنی داد و بیدادمیکنی خودت را تخلیه میکنی و راحت میشی ولی من نه از درون خرد میشم.

بشدت درونگراست

خوب فدات شم خودت داری میگی دیگه ب نظر من بزار یه کم آروم بشه البته خودت گفتی 4 روزه ظاهرا هیچ صحبتی با هم نداشتید ولی خوب شاید به زمان بیشتری احتیاج داره 

به چی دیگه هم بهت بگم عزیزم ناراحت نشی از حرفم ولی خودت میگی همیشه بعداز دعوا میومد منت کشی شاید خواسته این دفعه تنبیه ات کنه بهت بفهمونه همیشه در روی یه پاشنه نمیچرخه.

سلام صبا جون منم مث خودت سى سالمه منم مث دوستان ديكه خواهر انه ميكم نرو زود كم نيار منم أوائل ازدواج مشكل تورو داشتم البته ما اون موقع سنمون كم بود هيج وقت نميذاشتم كسى از دعواهامون بويى ببره شوهر منم تا باهم بحثمون ميشد رخت خوابشو جدا ميكرد و بهم بى محلى ميكرد دقيقا اين مردا ميدونن كه جى زنها رو ازار ميده و موقع بحث و دعوا دست رو همين نقطه ضعف زنها ميذارن من اما خيلى سمج بودم هرجا ميرفت منم ميجسبيدم بهش بازم بهم بى محلى ميكرد اين دعواهاى ما جندين بار تكرار شد اخرين منم مث تو فكر ميكردم بهترين راه رفتن خونه بابامه و اين كارو كردم شايد باورت نشه ولى جنان سريع تبديل شدم به نقل مجلس فاميل كه خودمم تعجب كردم تازه اولش كسى باورش نميشد ما كه انقدر رابطمون خوب بود دعوامون شده باشه ولى خب بعدش كم كم هركس يه نظر ميداد كه اين مرد نميشه برات و مهريتو بكير و .. اينها از طرف فاميل خودم فاميل اونم كه ايراد رو من كذاشتن و تميز كردن خونمو اماده كردن غذا شوهر و بجهام كه شوهرم جاى خالى منو حس نكنه تو نبودنم كل زندكيمو زير رو كردن يه ماه خونه بابام موندم دلم خيلى براش تنك شده بود بماند كه جه عذابم كشيدم سرتو درد نيارم اخرش خودش بهم زنك زد اومد دنبالم و بهم كفت بدر شوهرم زير كوشش ميخونده كه زن بكيره اونم ديكه ديده أوضاع وخيمه و دلشم تنكه اومده دنبالم  صبور باش ابجى ولى قهر نكن زندكى هميشه خنده و خوشى نيست تو شوهرتو همه جوره قبول كردى بس با اين بد اخلاقيش هم بساز 

يه راه حل خنده دار بكم امتحان كن برا من جواب داد .. ايندفعه كه رفتى حرف بزنى با خنده برو بى محلى كرد خيره شو تو جشماش مث وقتى كه شوهرا هيز ميشن بكو اى جووووووون اخمشو حتما جواب ميده خخخخ

اميدوارم موفق باشى

مطمین باش  اگه اینکارو کنه بعد یماه که بیاد دیگه این منم که پسش میزنم و اون ادم سابق نمیشم،مگه ...

صبا جون چیشد؟؟ آشتی کردین؟؟؟

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس
2706