2733
2734
عنوان

کسی بلد نیست فا‌ل بگیره برام ؟ 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 155 پست
🐯🥃فال‌ چای🥃🐯  🗓تاريخ : یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ #فروردين🥃 در مسئله یا موضوع ...

ملسی مهربونم ❤️🥲

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فا ل استخاره بلدم... اگه خواستین توحید بخونین نیت کنین بگین بهم

من توحید خوندم بهم میگی؟ 

سخت محتاج دعای شمام 🥺 سال ۱۴۰۳ یعنی حاجت روا میشم؟!!لطفا برای گشایش بختم ی صلوات بفرستید انشالله شمام حاجت رواشین💫🙏🌹
من رو بگو باغمون چه ماهی فروش میره.خوندم

عزیزم پیشگو نیستم که تاریخ دقیق بدم بهتون

ولی در کل نتیجه استخارتون خوب نیست، ضرر سنگینی میکنین...

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

می‌خوام بدونم زندگیم چی میشه شوهرم درست میشه یانه ۶ماهه تو عذابم 

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
خانوما یه دیقه امون بدین اصن 😐😂

تاروت بگیرم؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
تاروت بگیرم؟

وای عاره اگه بگیری ممنونت میشم 😍😍

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
نیت کردم برا من بگیر 🙏🏻

انجام ندین نتیجه خوبی نداره و به حرام میوفتین✨

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
نیت کردم برا من بگیر 🙏🏻

انجام بدین خیلی خوبه و با صبر و حوصله به نتیجه دلخواهتون خواهید رسید✨

من میخام برای من بگیر لطفا،،،اسمم گلناز هست

نیتم اینه‌میخام بدونم به عشقم میرسم یانه‌الان۴ماهه کاتیم میخام بدونم این همه دارم جون میکنم ختم ودعا صلوات کلی چیزمیخونم واس رسیدن بهش میرسم یانه؟حالا بگیر ببین خوب درمیادیانه

میشه برا منم بگیری نیت کردم

حتما انجام بدین بسیار نتیجه خوبی داره و با توکل به خدا اقدام کنین، البته صدقه رو حتما بدین✨

2706