2752
2734
عنوان

بنظرتون دوباره بی بی چک بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 41 پست
چه ذوقی برای بچه داری و بدبختی و شب بیداری و عن شستن و بی خوابی و بیگاری داری 😐😐

خودت نی نی داری؟؟؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما تازه متوجه شدید باردارید ؟ علائمتون چیه؟

راستش من امروز ۱۲روزه ک انتقال دادم ای وی اف کردم اگه خدابخواد چهارشنبه میرم واسه ازمایش این تیکرمم برای انرژی مثبتی خودم زدم انشائ الله واقعیت بشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
خودت نی نی داری؟؟؟

2 تا😆 و از زندگی وخودم وهمه چی عقب موندم خاطرشون. کاش به خانما دخترا بگن قبل بچه دار شدن که وقتی بچه دار میشی باید خودت فراموش کنی تا چندسال. البته اگه بخای مادر خوبی باشی اگه بخای بندازیشون گردن مربی ومهد وپرستار که نه اوضاع اوکیه

2706