2733
2734

خانوما هفته ی۱۶ام.بخاطرحالت تهوع وایناتوخونه مادرمم مدتیه وهمسرم رفته شهردیگه کارمیکنه خرجی برام نمیفرسته 

چاره ای برام نمونده بجای دعواواعصاب خوردی ترجیح میدم توخونه خودم یکارکنم خرج خوردوخوراک خودمو دربیارم  مادرم پیره خجالت میکشم وشرمندگی که چندرغازپولی ک دستش میادروخرج خوردخوراک من کنه....

دورتون بگردم میشه یه کاری بهم بگیدکه بشه توخونه تومدت زمان کم انجامش دادوازش پول درآورد؟؟؟؟؟؟

چیا بایدبگیرم ؟؟؟ 🙏🙏فداتون بشم خودتون یااطرافیان چه کاری انجام میدین ک یه پولی دربیارین کمک خرجتون بشه  میشه راهنماییم کنین🙏🙏🙏

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میتونی تو خونه ترشی درست کنی و بفروشی

ترشی فصلش معمولا پاییزوزمستونه ،شماچه ترشی ای پیشنهادمیکنیدکه زودفروش بره تو دستم نمونه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترشی فصلش معمولا پاییزوزمستونه ،شماچه ترشی ای پیشنهادمیکنیدکه زودفروش بره تو دستم نمونه؟؟

باقالی پوست کن پاک کن بسته بندی کن

البتع من فشار میوفته

پیاز سرخ کردنم راحته ولی سبزی سخته

اگه کامپیوتر داری تایپ و اینا شاید بتونی بگیری

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
چ شوهربی درکی دخترعموم ترشب درست میکردومیفروخت بافتنی بلدی لیفی واسکاچ بباف بفروش

آره اتفاقا توفکرش بودم اسکاج  ببافم ببرم بدم مغازه وفروشگاه ها ،

شمامیدونی توهرکلاف کامواچندتومن واسم درمیادوازهرکدوم چندتااسکاج میشه درست کردوتوهراسکاج چقدربرام سودمیمونه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم اما هرشب سوره واقعه تعریف شنیدم واسه رزق و روزی خوبه

ممنون قبلا که توشهرغریب بودم میخوندم واقعا خوب بود  یخچالم پرمیشد دستت دردنکنه یادم انداختی حتما میخونم خداخیرت بده🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیک و بیسکویت  های خونگی درست کن بسته بندی کن بده مغازه یا درخونه بنرفروش بزن من یکیو میشناسم آ ...

آش وحلیم توشهرای بزرگ ،مخصوصا من تجربه چندماه زندگی توبوشهررو داشتم واقعا اونجا خیلی خوب فروش میره شبها،اماالان توشهرخیلی خیلی کوچیکی ام اینجا خانوماخودشون آش واینارو درست میکنن واسش پول نمیدن ازبیرون بخرن.متاسفانه توستریافر ندارم برای کیک توخونه ی مادرم فقط کیک پزبرقی هست اونم شکل کیک خیلی خوب توش درنمیاد،گلم پیشنهاد دیگه ای ندارید؟🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باقالی پوست کن پاک کن بسته بندی کن البتع من فشار میوفته پیاز سرخ کردنم راحته ولی سبزی سخته اگه کا ...

نه گلم فقط گوشی دستم هست کامپیوترندارم.

برای سبزی وباقالی باید مغازه زد درسته؟آخه همینجوری ازتوخونه سبزی پاک کرده نمیگیرن خانوماتوشهرکوچیک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ترشی انبه میشع اخه تازگیا داره فصل  انبه کال میاد فکنم میتونی درست کنی ولی اول بار که ...

😣انبه قیمتش اینجا واویلاست همیشه گرون بوده  شهرای آزربایجان شرقی ام،توشهرای جنوبی نیستم گلم.🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40