2752
2734
عنوان

سرطان سینه، خواهش میکنم بیاید😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوتا از عمه هام سرطان سینه داشتن  چکاپ برای وقتیه که سطران شکل گرفته  من میخوام ازکای ...

به فرض خدایی نکرده ژنشو داشته باشی میخای کل عمرتو استرس بکشی ببینی کی سرطان میگیری  این چ کاریه واقعا 

من از ترس دست ب زیر بغلام نمیزنم هیچوقت میگم داشته باشمم بمیرم بهتره  تا پروسه درمانش  

درکت نمیکنم 

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
عزیزم برو  هر دوسال یک بار همه خانما از ۴۰ سالگی باید معاینه بشن مامو گرافی و معاینه بشن قبلا ا ...

وای خدانکنه من سینه هام بزرگه مامانم سابقه سرطان سینه داره ترس انداختی تو دلم😭

مه او اشکسته بالِم که دارم شوقِ پرواز🕊
به فرض خدایی نکرده ژنشو داشته باشی میخای کل عمرتو استرس بکشی ببینی کی سرطان میگیری  این چ کاریه ...

اخه یه عمل جراحی هست به اسم ماسکتومی 

اگه ژنش رو داشته باشم این عمل رو انحام میدم کدیگه مبتلا نمیشم

وای خدانکنه من سینه هام بزرگه مامانم سابقه سرطان سینه داره ترس انداختی تو دلم😭

ببخشید

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/