2733
2734
عنوان

همکلاسیم شماره داد بهم دلم میخواد پی بدم بش😂😂🤐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 45 پست
دنبال مرد بگردید جوجه دانشجو به چه دردی میخوره آخه اون الان زندگی خودش رو هواست بلاتکلیفه پسر 20 سا ...

۲۱ سالشه از من

از صبح سرکلرع تا شب 

دانشگاهم هست

ماشالله بهش

ولی اینجوری نگید نسل الان فرق دارع

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺

رشته دانشگاهت چیه ؟ 

من امسال میرم دانشگاه دوست دارم همچین فضایی داشته باشه 🥲😂

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲۱ سالشه از من از صبح سرکلرع تا شب  دانشگاهم هست ماشالله بهش ولی اینجوری نگید نسل الان فرق ...

خوشبخت بشید عزیزم❤️

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
کراش زده روت 😂😂حالا همین اول کاری بهش رو نده اصلا که بعدا بد میشه 👀

اره دوستم گف

برام عجیبیه وارد کلاس سد مستقیم اومد

یعنی ممکنه جلسات قبل حواسش بم بوده و من نمیدونسم

پس پی نمیدم 

رشتت چیه؟از حالا عجله نکن بزار حواست ب درست باشه الان رل بزنی میخوای درس بخونی شبانه روز تو مخت رژه ...

روانشناسی میخونم

رو درسم مطمینم تاثیر نمیزاره

خودمم میترسم داستان شه در نتیجه نمیزنم

دنبال مرد بگردید جوجه دانشجو به چه دردی میخوره آخه اون الان زندگی خودش رو هواست بلاتکلیفه پسر 20 سا ...

کجا بگردم والا سن های بالاتر رابطه جنسی میخوان

سنم مطمینم نیسم ولی این حدوداس

این ک گفتی یعنی چ

پیک می گرل ینی دخترایی که دنبال توجه پسران و یکارایی میکنن تا توجه اونارو جلب کنن 

ولی بنظرم استاتر اصلا همچین آدمی نیست 😐

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
پیک می گرل ینی دخترایی که دنبال توجه پسران و یکارایی میکنن تا توجه اونارو جلب کنن  ولی بنظرم ا ...

اره خدایی اصلاا نیسم دنبال توجه بودم تا الن صد بار رل زده بودم  واقعا موجهم از هز لحاظ ت این فاز نبودم هیچوق

آلنم واقعا سینگلی فشار آورده دلم میخواد تجربه کنم

اره خدایی اصلاا نیسم دنبال توجه بودم تا الن صد بار رل زده بودم  واقعا موجهم از هز لحاظ ت این فا ...

اره میدونم عزیزم از حرفات متوجه شدم 

بعضیا فقط بلدن زود قضاوت کنن

منم سینگلی فشار اورده ولی درس دارمممم🥲 و البته میترسم از پسرا 🥲😂

اره میدونم عزیزم از حرفات متوجه شدم  بعضیا فقط بلدن زود قضاوت کنن منم سینگلی فشار اورده ولی د ...

🤣اشکال ندره حق داره نمیشناسه ک از نزدیک

منم همینطور ترس درم ی طرفم میخوام تجربه کنم

ی طرف همرو رد میکنم گاهی فک میکنم دیونممم🙄🤣🤣

2706