2752
2734

من تا بحال روتین پوست نداشتم برای یک روتین پوست و مو کامل با برندهای خوب ایرانی ماهانه چقدر باید هزینه کنم؟؟

لافارر مارک خوبی هست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهانه نباید هزینه کنی که، شوینده ،میسلار ، تونر ابرسان مرطوب کننده ضد افتاب.همه‌ی اینارو مخصوص نوع پوستت بگیر. هر چند ماه یه بار تموم میشن.

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.

اگر پوستت خوبه فقط ضد افتاب بزن بیرون رفتنی 

وقتی بری توش اینقدر هزینه هاش زیاده که له میشی تازه باید فیشیالم بری که اونم هزینش بالاس 

خود لافارر گاهی یه ماسکش ۴۰۰ میوفته حالا چه برسه بقیه چیزا

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
من جوش دارم مخصوصا بعد اصلاح خیلی میزنم  البته پراکنده و دونه ای هست  چیکار کنم بنظرت ۱۹ ...

من با بند و وکس جوش میزدم. الان دیگه با تیغ اصلاح شیو میکنم

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.
ماهانه نباید هزینه کنی که، شوینده ،میسلار ، تونر ابرسان مرطوب کننده ضد افتاب.همه‌ی اینارو مخصوص نوع ...

میسلار و تونر واجبه؟من فقط یه فوم دارم

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
میسلار و تونر واجبه؟من فقط یه فوم دارم

میسلار واسه پاک کردن ارایش و الودگیای سطحیه، تونر واسه پاک کردن الودگیه و عمقی تر تمیز میکنه. میسلار رو اگه نمیگیری تونر رو بگیر.ولی باید یه چندتا امتحان کنی تا ببینی کدوم برند به پوستت میسازه و باعث جوش نمیشه