2733
2734

من خودم پدرم  سه تا شرط گذاشت 

که شوهرم میگه اگر به بابات نمیگی یه ذره بزنمت😂😂 تو دلم موند 😂

یکی اینکه خونه مستقل بدون طبقات باشه یعنی 

نه طبقه بالا و پایین خونه کسی باشیم نه خونه خودمون چند طبقه باشه 

یکی هم گفت که  مسافرت تفریحی بیشتر از یک روز تنها نمیری  و مراسم قومیتی و فامیلی بدون همسرت هیچ کجا نمیری و باید خانمت همراهت باشه 

سوم هم گفت احترام برای ما حرف اول میزنه اگر زمانی به هر دلیل دست روی خانمت بلند کردی یا اذیتش کردی نه دیگه اون دستت سالم میمونه نه دیگه جای بخشش میمونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانواده ام هیچی

خودم حقوق کامل خواستم و بچه نخواستن و محترم نگه داشتن روابط در همه شرایط 

الحمدلله مشکلی نداریم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

اولین حرفش به هر دومون بود که بعد این همه مدت و کنار هم بودن تا اخرش قدر همو بدونید 

بعد هم به همسرم گفت مثل گل رزت (اسمم رز هست)مراقبش باش 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

از خانواده ی احمق من همین بس که خانواده شوهرم گفتن 500 سکه مهریه، خانواده من گفتن 150 تا چون عروس اولتون هم میگین 150 تا بوده اینم همین باشه😑

یک خانواده ی بی عقلی دارم که نگووووو

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
گزینه دوم و اول یکم مسخره هس

پدر من بود دیگه شروطش اینا بود دلیل خونه می‌گفت که 

وقتی مستاجر داری یا اقوام در هم جواری هستند 

باعث اختلاف و دعوا و دلخوری و توقع بیجا میشه

برای دوم خودم موافق بودم چون زن و شوهر باید هر کجا میرن با هم باشن دوران مجردی که هر چی تونستند گشتن و مسافرت و خوشی کردند دیگه متأهل بدون همسر واقعاً درست نیست بری تو جشن و مراسم 

2706