2752
2734
مادرانه دقیقا حال منو داری. امروز آنقدر گریه کردم چشام پف کرده . دلم برای شوهرم میسوزه. برادر کوچکتر ...

منم غیر ممکنه یه روز گریه نکنم...تازگیا تا گریه میکنم زیر گلوم تا چندساعت درد میکنه...جاری منم بچه دومشو حامله ست...نمیدونید وقتی فامیلای شوهر حاملگي جاریمو بهم تبریک میگفتن چقدر از تو داشتم خورد میشدم...به خود خدا قسم اگه بهم بچه بده براش بهترين مادری رو میکنم..نذر کردم بچمو عاشق اهل بیت بار بیارم..اگه پسر شد دوست دارم مداحی یاد بگیره تو دسته ی امام.حسین سربند یاقمربنی هاشم بزنه و بره بخونه...وای چه رویاهایی دارم...

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
یه زن حامله میبینم دلم آتیش میگیره خدا.  خیلی دلم نی نی میخواد

من بدتر...دوست دارم برم ازش بپرسم چندوقت تو اقدام بودی و بگم دست راستتو بکش رو سر من. .هروقت زن حامله از پیشم رد میشه یه عالمه نگاش میکنم...دست خودم نیست. .

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه میگن باید بیخیال باشی،اما نمیشه که...من هميشه بعد نزديكى گریه میکنم..چون همش ناميدم..آخه لوله چپم بسته ست..کیست آندومتریوزیس راستو عمل کردم ولی بازم در اومده..بیماری التهاب لگن(رماتیسم مفصلی) و التهاب روده بزرگ...از نوع شدیدشو دارم...کلا از بارداري نا امید هستم..ولی همش خداروصدا میکنم شاید یه معجزه ای کنه

منم خیلی به حامله ها با حسرت نگاه می کنم. چند سالته مادرانه. چند وقت اقدامی.  کدوم دکترا رفتی

جاریم دوسال بزرگتره..از شوهر اولش یه پسر داره..الان با برادرشوهرم تو عقده و حامله شده..خیلی هم خوشحالن...من سی سالمه..پنج ساله ازدواج کردم و یکساله اقدامم...خیلی داغون شدم از غصه....رشت هستم..دکترای خوبی رفتم..با آمپول و قرص فولیکولام خوب بودن ولی نشد

انشاءالله که به حق اینروز عزیز همین امسال نی نی دار بشیم 

الهی آمین....یه بی بی چک مثبت...خدایا اگه بخوای میشه..کمکمون کن...

استارتر جون پیازدرمانی رو امتحان کردی؟من بعد مدت طولانی انتظار و تنبلی شدید با این نتیجه گرفتم 

کیست رو از بین میبره 

پریود رو منظم میکنه یا اگ،پری نشی میارش

تخمک رو بارور میکنه

یه مدت استراحت بده بخودت اینوهم تست کن ولی فقط از خود خدا بخواه بگو بهم بچه طبیعی بده انشاالله ک امسال مامان میشی

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
جاریم دوسال بزرگتره..از شوهر اولش یه پسر داره..الان با برادرشوهرم تو عقده و حامله شده..خیلی هم خوشحا ...

تو دوران نامزدی حامله شده؟ ؟چقدر رو داره 

انسانم آرزوست
چقدر سخته که عاشق نی نی باشی و هر چقدر تلاش کنی نی نی نیاد.  همه دور و برم نینی دارن. از دیدنشو ...

فدات شم 

الهی 

عزیزم برای من که سه بار میکروی منفی داشتم حالت قابل درک 

به شانه هایم دست زدی تا تنهاییم را بتکانی به چه دلخوش کنم تکان دادن برف از روی شانه های آدم برفی......