2733
2734
اخه اپراتور میگفت بالای ۸۰ درصد تو جلسه اول بادستگاهمون میریزه

میریزه ولی توقع نداشته باش قطع بشه خودتم با دست نکن کاریش نداشته باش کلا تازه از جلسه سه بعد متوجه تغییر میشی و رشد سرعتش کم میشه

😐😐  جلسه ی اول بودی؟ بهتون نگفتن تا دوهفته باید صبر کنی؟

اره.  گفتن ده روز بعدش گفتن بند یکی دوبار میشه بندازی ژیلتم قبل اینکه بیای بزن. درد داشتم دیگه تحمل نداشتم خیلیم زشت بودن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره.  گفتن ده روز بعدش گفتن بند یکی دوبار میشه بندازی ژیلتم قبل اینکه بیای بزن. درد داشتم دیگه ...

وای کاش این کار و نمیکردی🥲 اگه بلندیش اذیتت میکنه میتونی قیچی کنی من واسه چونم این کار و میکردم ولی نکن تا خودش بریزه اینجوری انگاری هیچ اثری نذاشته

وای کاش این کار و نمیکردی🥲 اگه بلندیش اذیتت میکنه میتونی قیچی کنی من واسه چونم این کار و میکردم ولی ...

با قیچیک اصلا نمیشه.  در حالت عادی با بند و موچین انقدر ضخیم و تیره درنمیاد شب قبلش بخاطر لیزر ژیلت زدم داغونم کرد. ب نظرم ژیلتاشتباهه. باید یکساعت قبل رفتن فقط کشید 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️