2752
2734

واسه درمانش خوبه؟؟

یا فقط برا بهبود درد موقتی؟؟؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیسک کمر و گردن درمان نداره عزیزم  فقط باید مراعات کرد و مراقب بود  من 14 جلسه فیزیوت ...

الان چند وقته؟

درد برنگشتع؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
درد دارم مثلاً اگه زیاد سرپا بمونم  یا وسیله سنگین بلند کنم  الان خوبم و باشگاه هم می ...

اذیت نمیشی

دیسک گردن دارین یا کمر؟

من هردوشو

اذیت نمیشی دیسک گردن دارین یا کمر؟ من هردوشو

دیسک کمر دارم 

اگه مراعات نکنم درد شروع میشه ، اما خیلی مراقبم 

زیاد کاری انجام نمیدم ، وسیله بلند نمیکنم ، زیاد پای اجاق گاز و ظرفشویی سرپا نمیمونم ، ورزش سبک انجام میدم