2733
2734
ممنونم از لطف و پاسخگوییتون🙏✨❤️

خواهش میکنم عزیزم حالا اگه میخواین پیشرفت کنید و ایمانتون قویتر بشه ثواب تمام اعمال خیرتون رو هدیه کنید به آقا امام زمان ، مثلا زیارت میرید بگید خدایا به نیابت از آقا امام زمان میرم ثوابش هدیه به حضرت مهدی بشه ،صدقه میدین به نیت سلامتی آقا امام زمان باشه بعدش نیت  خودتون ، ثواب چله هام همینطور ، نیت اصلی عبادتتون هم نزدیک شدن به خداوند و زیاد شدن ایمانتون باشه بعدش  سلامتی و ظهورآقا امام زمان باشه  و حاجت روا شدن خودتون  . 

التماس دعا برای تمام گرفتارها 🙏💚

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم زیاد استغفار کن و سعی کن قبل اذون برای نماز آماده بشی تا با اذون نمازتو بخونی 

فقط نماز صبح رو نمیشه همزمان با شروع اذان خوند، چون باید حدودا 8 الی 10 دقیقه بعد از شروع اذان خوند. 

یعنی خوده اذان صبح که حدوداً 4 الی 5 دقیقه طول می کشه به اضافه ی 4 الی 5 دقیقه بعدش باید خوند. 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
قبل از به دنیا اومدن در عالم ذر تمام مسیر زندگیت بهت نشون داده میشه

آره درموردش شنیدم ، اما اطلاعات کامل ندارم همش ته دل ته دلم روشنه که می‌دونم خدا منو بی جواب نمی‌ذاره .

اما این غریب نبودن با شرایط خیلی برام عجیب بود چون تازه هم شروع کردم حدود ۱ ماه میشه 

تا اذان گفت نماز بخون بعد یه مدت عادت میکنی

امیدوارم‌خدا‌این‌توفیق‌رو‌بهم‌بده

چون‌بنظرم‌نماز‌اول‌وقت‌خوندن‌یه‌توفیقه‌که‌خدا‌نصیب‌هر‌کسی‌نمیکنه

باید‌لایق‌باشی

دو حالت داره یا روحت سبک شده یا نیرنگ ابلیسه برای متکبر کردنت

نه چون ترسیدم کمی و برام جالب بود و عجیبی پرسیدم.

من همش احساس میکنم خدا شاید بخاطر گناهایی که کردم منو نبینه و به دعا هام گوش نده ، بخاطر همین واسم این قضیه عجیب و کمی ترسناک شده

نمی‌دونم اما خیلی اذیت شدم این مدت ، انگار که این اذیت شدنم برام غریب نبوده و نیست .

از چی اذیت شدی؟

🇵🇸🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹تاپیک های صلوات تگم کنید🌹کاربری دونفره 
امیدوارم‌خدا‌این‌توفیق‌رو‌بهم‌بده چون‌بنظرم‌نماز‌اول‌وقت‌خوندن‌یه‌توفیقه‌که‌خدا‌نصیب‌هر‌کسی‌نمیکنه ...

ساعت بذار.یا ازین برنامه های اذان گو.تا اذان گفت پاشو بخون.عادت میشه برات

نه چون ترسیدم کمی و برام جالب بود و عجیبی پرسیدم. من همش احساس میکنم خدا شاید بخاطر گناهایی که ک ...

خدا بنده های توبه کارشو دوست داره اینجوری فکر نکن

به قول حافظ که

حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس

دربند این نباش که نشنید یا شنید 

🇵🇸🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹تاپیک های صلوات تگم کنید🌹کاربری دونفره 
2706