2737
2734

وسواسی شده بودم تو بارداری اما این اتفاق افتاد دیگه حالم داغونه لطفا میشه بیایین

خدایا شکرت❣

نگران نباش طوری نمیشه برای خیلیا این اتفاق میفته بدون اینکه خودشون بفهمن دوستم زمان بارداریش تا۶ماهگی مادرشوهرش پیشش بود که شیمی درمانی میکرد دکترش گفته بود فقط ترشحاتش خطرناکه حضورش که ایرادی نداره

به امید روزای بهتر❤
نگران نباش طوری نمیشه برای خیلیا این اتفاق میفته بدون اینکه خودشون بفهمن دوستم زمان بارداریش تا۶ماهگ ...

مطمئنی عزیزم.پیشش میرفت؟من اونجا خیلی تو مرکز کنارش نشستم.به نظرت همون موقعه که انجام داد مثلا روز قبلش فرداش میاد سونوگرافی.یا به نظرت دوره درمانش گذشته بود

خدایا شکرت❣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مطمئنی عزیزم.پیشش میرفت؟من اونجا خیلی تو مرکز کنارش نشستم.به نظرت همون موقعه که انجام داد مثلا روز ق ...

استرس که خیلی برات بدتره،مطمئنم تا۶ماهگی باهاش زندگی کرد خونش روستا بود اومده بود خونه اینا بخاطر درمان حالا با دکترتم مشورت کن ولی دکتر به دوستم گفته بود فقط ترشحاتش خطرناکه همین

به امید روزای بهتر❤
2731
استرس که خیلی برات بدتره،مطمئنم تا۶ماهگی باهاش زندگی کرد خونش روستا بود اومده بود خونه اینا بخاطر در ...

مرسی عزیزدلم امروز یا فردا میرم دکتر بهش میگم 

خدایا شکرت❣

اسی جان توروخدا راهنماییم کن دارم ارکسیدم از غصه پودر و نابود شدم توروخدا هرچی بلدی دریغ نکن 

من جای جوش فرورفته دارم فرورفتگیش کمه در حد منفذ باز ولی خیلییییی ناراحتشم

تو دکتر رفتی خوب شدی ؟ لیزر سابسیژن co2 و ازاین کارای تهاجمی کردی ؟ ضماد باقالی امتحان کردی صاف شد جاشون ؟

اسی توروخدا اگ امکان داره عکس قبل از درمانتو اونجایی ک فرورفته فقط بذلر ببینم فرورفتگی در چ حدی بوده مال من اینجوریه  مثل این خانوم فقط تعداد زیاد دارم مال تو چجوری بود بفرست ببینم لطفا

2740
اسی جان توروخدا راهنماییم کن دارم ارکسیدم از غصه پودر و نابود شدم توروخدا هرچی بلدی دریغ نکن  ...

عزیزدلم من حقیقت انقد گریه زاری و دعا کردم خوب شد.واسه من تازه بود تخم مرغ بزن روغن نارگیل و قرص ویتامین سی جوشان و زینک و اینا بخور خوب میشی انشالله.من رفته بودم لیزر کنم بهم گفت جوش فعال داری خوب شدن بیا لیزر منم تا جوشام خوب شدن جای سوراخا خداروشکر خوب شدن

خدایا شکرت❣
عزیزدلم من حقیقت انقد گریه زاری و دعا کردم خوب شد.واسه من تازه بود تخم مرغ بزن روغن نارگیل و قرص ویت ...

وای خواهر الهییی

خبر نداری حالا من چقد خودخوری میکنم حرص میخورم کارم ب قرصای افسردگی کشیده بخدا

توروخدا یه عکس از فروررفتگی بفرس ببینم در چ حد بوده یا حداقل از نت عکس مشابهشو ک عین فرورفتگی خودت بوده بفرست اینو حداقل گلم ک ببینم یکم امید بگیرم ک شدنیه 

واا لیزر بشدت میگن عوارض داره پول هدر دادنه بعد یکماه برگست داره و تازه پوستو شل و پیر میکنه حتی ساسیژن و میکرونیدلینگ هم همینطور

عزیزم شما بیشتر باقالی زدی یا سفیده تخم مرغ هرکدومو چندبار زدی ؟

چرا من دوسه بار باقالی گذاشتم نیم ساعت فرقی نکرد

وای خواهر الهییی خبر نداری حالا من چقد خودخوری میکنم حرص میخورم کارم ب قرصای افسردگی کشیده بخدا تو ...

عزیزم تازه اینجور شدی یا قدیمیه؟اگه تازه هست که اره باقالی هم یادمه میزاشتم تخم مرغ قهوه و عسل طبیعی.هرلحظه یه چیزی میزاشتم کلا همش درگیرش بودم.تا خوب شد.عکس هم مثل همونی که فرستادی بود.تازه بود زود خوب شد خداروشکر.شما هم تلاشتو بکن اون قرصایی که گفتم بخور انشالله زودتر خوب شی

خدایا شکرت❣
عزیزم تازه اینجور شدی یا قدیمیه؟اگه تازه هست که اره باقالی هم یادمه میزاشتم تخم مرغ قهوه و عسل طبیعی ...

خیلیاش قدیمیه بعضیاشم جدیده 

عههه عین اون عکسس مال تو ؟ مال منم عین همونه ولی یخورده کوچیک تره

تخم مرغ و قهوه و عسل واقعا جواب میده کی گفته بود بهت ؟ زرد و سفید تخم مرغ باهم ؟

خداروشکر و خوب شده مال تو گلم برا منم دعا کن توروخدا اجی 🥺اخه واقعا از لیزر و ساسیژن و کارای تهاجمی میترسم بدتر کنه چون تجربه هارو توهمین سایت خوندم 

اره اتفاقا عصرا توخونه ضدافتاب میزنم بلکه یخورده تقویت شه پوستم یاد حرف تو افتادم . کرم ضدجوش پانژلم دارم مال من سفیده مال تو ابی بود ؟ روخود جوش میزدی هرشب ؟ بعد یکساعت میشستی یا تا صبح میموند ؟؟ 

بعد عشقم ویتامین سی و زینک واقعا ترمیم میکنه ؟ حس میکنم باید قرص کلاژن بخورم 

مشکلات من یکی دو تانیس اخه همش دارم ازاین جوشا میزنم نمیدونم منشعش باکتریه قارچه چه کوفتیه چون من سن بلوغم حتی ازاون جوشا ک ک جاش فدومیره نداشتم هرجی بود حوش معمولی بود ک عین خیالمم نبود ولی حرفات خیلی ارومم میکنه الهی خیر ببینی عزیزم بازم هرجی میدونی ک بهت کمک کرد بهم بگو اینم بگو پلی کیستیک داری یا ن؟

خیلیاش قدیمیه بعضیاشم جدیده  عههه عین اون عکسس مال تو ؟ مال منم عین همونه ولی یخورده کوچیک تره ...

بهش فکر نکن و فقط بهش برس.من که یه لحظه هم بیخیالشون نمیشدم همش تو فکرم بود.اره همونجوری بعضی هاشونم پهن بود.فقط سفیده تخم مرغ عزیزدلم.بزن بعد بشور.روغن نارگیل و کرچک و زیتون بزن.قهوه رو با عسل قاطی کن.خودم تو سایتا میگشتم اینارو پیدا میکردم.میخواستم خوب شه برم لیزر.چون دکتر بهم گفته بود با لیزر بهتر میشه.خداروشکر خوب شد.اما میگم اینا فقط رو تازه جواب میده قدیمی هارو فکر نکنم ببره اما پوستت سرحال تر میشه حال دلت خوب میشه.من ضدافتاب شون میردم رنگی.اونم تاثیر داشت.مارک شون خیلی راضی بودم.فکر کنم پماد پانژلم سفید بود با نوشته ابی.بازم کامل یادم نمیاد عزیزم.قرص کلاژن نمیدونم حقیقت.چون نخوردم اما ویتامین و زینک برای پوست موثره.کیست داشتم پیاده روی میکردم عزیزم توام پیاده روی کن اونم تاثیر خوبی تو پوست داره.انشالله خوب میشی

خدایا شکرت❣
بهش فکر نکن و فقط بهش برس.من که یه لحظه هم بیخیالشون نمیشدم همش تو فکرم بود.اره همونجوری بعضی هاشونم ...

ینی مال تو بعضیاش بزرگتر بود ؟ تعدادشون چندتا بود زیاد یا کم ؟ نازنینم سفید تخم مرغ چنددقیقه بمونه بعد باصابون بشورم ؟ (چندشم میشه نپختشو میکروب داره ) نازگلم خودت از سفیده تخم مرغ نتیجه گرفتی چندر درصد جاشونو پر کرد ؟ جدیدارو پر کرد یا قبلیارو ؟ اره بخدا شنسدم عسل ترمیم کننرس یه سره دارم عسل میمالمو باقالی و روغن بنفشه و شبام ًدجوش پانژل .میخوام لاکتوزینک بگیرمو پودر کلاژن تاحداقل کمتر جوش بزنمو ترمیم بشه تا بتونم ی دکتر خوب پیدا کنم دگ ازاین جوشا نزنم لامصب نمیدونم علت این جدشا ازچیه دقیقا قارچه ، باکتریه ، مایته ، از پلی کیستیکه یا چ کوفتیه . عزیزم دکتر گفته بود با چه لیزری خوب میشه ؟ بعد قدیمیارم گفته بود خوب میشه یا فقط درمورد جدیدا این قولو داده بود ؟

ببخشید همش سوال میکنما بخدا مستصلم دارم عقلمو ازدست میدم کارم ب قرص اعصاب کشیده دیگه برااین مشکلات پوست و ریزش مو 

قربونت برم ک انقد مهربونی دلت پاکه الهی ک هرجی اط خدا میخوای بهترینشو بهت بده مرسی ک انقد بامهربونی و حوصله وقت نیذاری راهنمایی میکنی انشالله خیر و سعادت و سلامتی و ثروت به وجودت بباره 🌸