2752
2734
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68227 بازدید | 1055 پست
پس نگو من بخاطر پول زنش شدم  من زمانی زنش شذم که یه سرباز صفر بود وکس دیگری زنش نمی شد  ...

پس خقیقتو ببین ماشاالله سنت کم نیست ، ماه آخر بارداری هم هستی ، برای خودت پس انداز خوب داشته باش ، خونه وکالتی که بهت داده ارزشی نداره حتما بنام بزنه اونم نه اونی که توش زندگی میکنی تو هم سریع تبدیل کن به چیز دیگه که نتونه پس بگیره ، اگه حق طلاق موقع عقد بهت داده ارزشی نداره ، باید تو محضر اسناد رسمی بده در واقع وکالت در حق طلاقه و یکی دو ماه بعد عقد میشه داد، با وکیل مشورت کن فعلا جدا نشویخاطر بارداری و بچه ها شرایطت سخته. اما واقعا از نظر مالی اماده باش بتونی زندگی راحتی داشتهذباشی بدون اون ، مواظب جوونی و خوشگلتم باش حیفه پای یه آدم خیانتکار بذاری

اون خانم هم خودم بودم فکر کنم والا قصدم تلنگر بود، میدونم آدم ناراحت میشه سختیشو خودش بکشه لذت و راح ...

بله جنبه نداره متاسفانه 

من تو عقدنامه شرط داشتم که اگه بخوام باید مراکز استان زندگی کنیم

اما باش مناطق محروم رفتم چون پدرش روستایی و بی پول بود ونمی تونست ساپورتش کنه

تا از این طریق امتیاز جمع کنه .لباسام از حراجی می خریدم 

برای هزار تومن از پولش گریه می کردم که هدر نره 

با پدرم دعوا کردم چرا هزار تومن باقی پول همسرم رو ب پیک موتوری دادی..!

اگه طبق عقد نامه م برده بودمش مرکز استان زندگی می کردیم .تا الان کارش مستقل نشده بود 

اگه پولاش ولخرجی می کرذم مث خیلی از زن ها الان ذاروخانه ای وجود نداشت .

که توش با کارگرهاش ب من خیانت کنه .

خودش میگه تو برای من مث ملکه هستی مث زن اوباما

که ب خانمش گفت خوشحالی زن رییس جمهور شدی خواستگار قبلیت گارسونه ؟!

زن اوباما جواب داده بود اگه من با اون ازدواج می کردم الان اون رییس جمهور بود و تو  گارسون شده بودی !

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نظرات وشخصیت پدر ومادرم به من و برادرم ربطی نداره دیدیم پول ما براشون مهمه و ماهم ازشون فاصله گرفتیم . فامیلا ی همسرم هم توشون ادم پول دوست هس که معتقده گفته همسرم نباید خرج من کنه باید خرج اون که فامیله کنه .

من برام وفاداری مهم تر از پوله برای همین الان ناراضی ام

اینم بگم

اینکه مادرم بهش گفت خونه و به نام گلاره کن و ماشین ‌.شاید چون دید دخترش بعذ ده سال زندگی بایه بچه داره اواره می شه وشوهرش با زن شوهردار فاسد رابطه داره .منم خوندم که زن خرابه قصد داره کاری کنه شوهرم سه دونگ خونه و ازم بگیره .

منم دوست ندارم حق بچه م بازیچه دست زن های خراب بشه فقط چون شوهرم ساده س و زود گول می خوره ‌.

شما که نمی دونی چی ب سرم اورد وقتی ب اون زن شک کردم چون تو خونه ب اون اسم صدا می کرد که شخصبت اول فی ...

واای من شما رو یادمه الان متوجه شدم کلا چند صفحه ی اولو خوندم و به نظرم اومد که شاید بشه بهش فرصت داد، راستش بعید بدونم این آقا درست شه ولی شماهم شرایط سختی داری با این همه زحمتی که برای زندگیت کشیدی و یه بچه ومتأسفانه خیانتاو رفتار همسرت تصمیم گرفتن برات سخت شده. ولی به ایین فکر کن که ده سال دیگه با این آقا چطور زندگی ای خواهی داشت، اگه چندسال دیگه بازم فهمیدی بهت خیانت میکنه که ازش بعید نیست از موندن الانت پشیمون نمیشی؟ از من میشنوی اگر هم خواستی فعلا بمونی سعی کن تو زندگی با این مرد منافع خودتو بچت رو اول در نظر بگیر اول از نظر مادی بعدم معنوی که اگر خدایی نکرده یه روز تصمیم به رفتن گرفتی دست پر از اون زندگی بیای بیرون وببخشید اینجوری میگم زیاد نسوزی و حتما هم حق طلاق و حضانت فرزند رو ازش بگیر واینکه میگی همه چیزشو به نامت کرده از نظر قانونی اطلاعاتتو ببر بالا و براش راه دررو نذار که مثلا بگه هدیه دادم و به اسم هبه بتونه همشو ازت پس بگیره همچین آدمی ازش بعید نیست به این راهای قانونی برای دور زدن همسرش فکر کنه. کلا سعی کن خودت رو در نظر بگیری زیاد باخت ندی

ارنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد تو که با منی همیشه چه ترا چه لن ترانی 🥺
من که میگم پشیمون شده...طبق مهریه وهی میگه بچه بیار

منم همین فکرو کردم .که موندم

اما تردید دارم .هم فک میکنم نکنه پس فردا وقتی برا یه میانسال شوهردار این کار و بام کرد .دختر جوون و قشنگ بود چه کار می کرد

یا ادمی که این قد بی رحمه و راحت مث اب خوردن میتونه دروغ میگه چه اعتمادی می شه بش کرد .

از یه طرف ٫میگم پشیمون شده و گفته اون آدم کثیف قبلی نیست واگه منو نمی خواست مهریه می داد و راحت طلاق .و بچه جدید هم ازم نمی خواست

با قلب شکسته باید چیکار کرد؟😔

فدای قلب شکسته ات بشم‌.

حق داری خیلی سخته .خیانت ادمو له میکنه ولی دفعه اول اگه خطایی دیدی ببخش چون همسرت معصوم نیس و گول خورده ولی اگه تکرار شد بدون ادم هوس بازیه ..اونجا اددبش کن.امیدوارم هیچ کس خیانت نبینه و هر کی دید دیگه تکرار نشه

منم همین فکرو کردم .که موندم اما تردید دارم .هم فک میکنم نکنه پس فردا وقتی برا یه میانسال شوهردار ا ...

فعلا بچه‌دوم نیار بگو شرایط مناسب باشه چشم...دیدی تکرار کرد بای بای

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
اینم بگم با زن متاهل رابطه عاشقانه داشته و ب حرفای اون زن گوش میکرده  تا مدرک خیانتش جلو زنش ...

این مرد فقط لو رفته بعد ترسیده نمیشه گفت پشیمون .به کسی میگن پشیمون که خودش متوجه اشتباه‌ش شده باشه .خیلی جالبه اکثرا گفتن ببخش بعد اگ زن خیانت کنه سرشو میزنن توشهر میچرخونن .زنای ساده لوح باعث شدن این مردا اینقد پر رو و فاسد بشن

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
این مرد فقط لو رفته بعد ترسیده نمیشه گفت پشیمون .به کسی میگن پشیمون که خودش متوجه اشتباه‌ش شده باشه ...

نه بابا جدیدا زن هم اگه خیانت کنه نه تنها کاریش ندارن بلکه ....نمونه ش همین زن متاهل که باهمسرم بود

من میبودم میگفتم خونه و زمین بزن به نامم مهریه رو هم میگرفتم میبخشیدم یه فرصت میدادم چون بار اولش بو ...

بار اولشون که نیست ولی بار اولی هست که لو رفتن 🤏

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706