2752
2734
عنوان

این گوشواره قشنگه بخرم ؟!

558 بازدید | 34 پست

به نظرتون وند میلیون میشه !!ظ؟ به نظرتون میشه با ۱۰ ۱۱ میلیون همچنین گوشواره ای خرید ؟! 🥲 اگر عکس گوشواره خوشگل دارید بفرستید مرسی 

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بله ولی پسندم نیست

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال من تقریبا شبیه اینه دوماه پیش خریدم۶تومن

خیلی خوشم اومد از این مدل دیدم تو طلا فروشی شهرمون خیلی قشنگ تر از این بود 🥹 دلم میخواد بخرمش 😑 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
بله ولی پسندم نیست

چه چیزی پسندتون هست !؟ میشه عکس بدید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دست دوم بخر

دست دوم خب ممکنه مدل مد نظرم پیدا نشه بعد مکه  فروش طلای دست دوم ممنوع نیست ؟! آخه تو شهر ما روی در طلا فروشی نوشته ممنوع هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه چیزی پسندتون هست !؟ میشه عکس بدید 

چشم بصبر

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
من تازه گرفتم الان عکس میدم

مرسی عزیزم بفرست منتظرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706