2752
2734
عنوان

پول برداشتن ازجیب شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی تو خونش زحمت میکشه عمر و جوونیش میزاره پای شوهرش دزدی چرا؟

هرچی سرجای خودش 

زحمتش ارج داره مرد باید تقدیر کنه اگه نه مقصره 

پول برداشتن بدون اطلاع شخص هرجا خرج بشه صحیح نیست چه زن چه مرد 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

خاله ی من پرسیده بود چون مامانمم وقتایی ک بابام پول نمیداد از جیبش برمیداشت روحانیه گفته بود از شیرمادربهش حلال تره چون شریک زندگیشه اونم ب قدر مرد تو زندگی زحمت میکشه پس دزدس ب حساب نمیاد

خب در اینکه شما هم تو اون زندگی مشترک حق و حقوق دارین و تو درآمد هم سهم دارین حرفی نی خانم 

ولی بازم به نظر من وجه خوبی نداره و ممکنه در آینده خدا نکرده تو بحث و جدل های زندگی مشترک همین بشه یه سرکوفت 

خدایی چجوری میگید حلاله؟؟  من شنیدیم بدون اجازه اون چیزی که راضی نیست بگیری حرومه بعد شما ها م ...

برای یکی از آشناها پیش آمده بود زنگ زده بود پرسیده بود گفت اگه خرج همون زندگی بشه حلاله. من کارشون رو تایید نمیکنم اما خب شاید مجبورن

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
پول تو شوهرت نداره بردارنوش جونت .همون در اصل پول تو هس جاش اشتباه بوده بردار فقط فاز اونایی که میگن ...

دقیقا پول اونو شوهرش نداره 

دیشب به شوخی داشتیم حرف می‌زدیم بعد شوهرم گفت مگه زمین به نامت هست ماله خودته که میگی زمینم (البته یه مقداری از پولشو ماشینم فروختیم یه مقداری هم شوهرم داد )

منم بهش گفتم پول تو ماله منه پول خودمم ماله خودمه 😂😂😂

گفتم حتی اگه چیزی هم به نامت باشه بازم ماله خودمه 🤣🤣🤣

حاضرم مدت ها گرسنگی بکشم و حتی غذایی برای خوردن نداشته باشم اما اینکارو انجام ندم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
دزدی

حالا من اینقد از شوهرم پول کِش میرم😂

اهل پس انداز نیست تا پولی دستش میاد خرجش میکنه الکی. 

من با پس انداز هام خیلی بهش کمک کردم و سرشو بلند کردم. 

اما هنوز دنبال اینه مجموعه بگیره ناراحت بشه دعوا را بندازه نمک نشناس

تا جایی که امکان داره با زبون خوش از خودش بگیرین چون پول برداشتن از جیب شوهر هم باعث بی اعتمادی میشه هم دزدی حساب میشه و حق الناس میفته گردنتون و از همه مهمتر خیر و برکت از زندگیتون میره چون دست دزدی اومده تو زندگیتون

من شوهرم خسیسه البته درامدشم کمه واسه همین پول بهم نمیده اگه 50 هزار تومن بده کلی منت میزاره و شاید10روز یه بار 50 تومن بهم بده اونم توقع داره با اون 50 تومن نون، سبزی،... بگیرم😐

منم مدتیه صبحا که خوابه کارتشو بر میدارم حدود 100 تومنی خرج میکنم (خرج خونه مثلا کره، شیر پنیر)پیامکشم از تو گوشیش پاک میکنم هیچ عذاب وجدانی هم ندارم... قبلنا تا میفهمید شروع میکرد دادو بیداد کردن که اگه شیر نخورین میمیرین؟ خب بچه ها بدنشون نیاز داره

برای یکی از آشناها پیش آمده بود زنگ زده بود پرسیده بود گفت اگه خرج همون زندگی بشه حلاله. من کارشون ر ...

شاید اون واجبات زندگی مثل غذا و اینا بوده

زن داداش سابقم تو عقد اینجوری بود بعد داداشم فکر می کرد بقیه پولشو می دزدن وقتی رفت یک قبیله راحت شدن

2706